Horoskopy

3. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 3. 8. – symbol Roh hojnosti

Naladíme se na změny, máme dost energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Luna ve Lvu - přibývá

Dny radosti, zábavy, společenských setkávání i letních lásek. Ohnivá energie Lva nás povzbuzuje k aktivitám všeho druhu.

Jaké je ráno, takový je celý den; delší čas strávíme v koupelně. Sprchujeme se střídavě teplou a studenou vodou, skvěle se nám rozproudí krev v celém těle. Zacvičíme si pár cviků, nebo vyrazíme do práce pěšky. Určitě nezapomeneme na úpravu vlasů, necháme si zastřihnout konečky, vlasy budou silnější.

V době nové Luny se doporučuje půst. Vynecháme alespoň kávu, tučné a kořeněné pokrmy a alkohol. Zkusíme dietnější režim, a tělo se nám odvděčí přísunem energie. Jinak volíme letní, lehká a rychlá jídla, saláty, studené polévky, nízkotučné sýry, a hlavně zeleninu a sezónní ovoce. Pijeme limonádu s meduňkou, mátou nebo limetkou.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Tou pravou barvou pro Lunu ve Lvu je oranžová nebo žlutá. Kámen, který nám dodá energii je křišťál, pro náročnější je to diamant. Svou nervovou soustavu zklidníme vůní meduňky nebo bergamotu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.