Horoskopy

30. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 30. 9. – symbol Hydra

Dle lunární magie je dnes lepší nic důležitého neřešit. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, na plány, což může být v cyklu kritické Luny v Panně zvlášť náročné.

Luna v Panně – ubývá

Klidná energie Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce.

Ve dnech Luny v Panně věnujeme větší pozornost skladbě jídelníčku, peristaltiku střev podpoříme i pohybem nebo masáží oblasti břicha. Dopřejeme si krášlicí procedury, v těchto dnech je vhodný sestřih a výživa vlasů, nezapomeneme ani na pokožku celého těla.

Luna je ve fází ubývající, můžeme zvolit stravu s vyšším obsahem kalorií. Nalačno vypijeme sklenici teplé vody s citronem a vytvoříme tak v našich střevech zásadité prostředí. Můžeme si dopřát vydatnou snídani, nemáme-li ráno čas, uděláme si polední pauzu na oběd.

Pro zemní znamení se hodí hnědá se zjemňující růžovou. Svůj outfit doplníme šperkem s lazuritem nebo růžovými perlami. Dnes nám bude vonět pivoňka nebo gardenie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.