Horoskopy

30. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 30. 9. – symbol Hydra

Dle lunární magie je dnes lepší nic důležitého neřešit. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, na plány, což může být v cyklu kritické Luny v Panně zvlášť náročné.

Luna v Panně – ubývá

Klidná energie Luny v Panně přináší vytrvalost a koncentraci na dokončení práce.

Ve dnech Luny v Panně věnujeme větší pozornost skladbě jídelníčku, peristaltiku střev podpoříme i pohybem nebo masáží oblasti břicha. Dopřejeme si krášlicí procedury, v těchto dnech je vhodný sestřih a výživa vlasů, nezapomeneme ani na pokožku celého těla.

Luna je ve fází ubývající, můžeme zvolit stravu s vyšším obsahem kalorií. Nalačno vypijeme sklenici teplé vody s citronem a vytvoříme tak v našich střevech zásadité prostředí. Můžeme si dopřát vydatnou snídani, nemáme-li ráno čas, uděláme si polední pauzu na oběd.

Pro zemní znamení se hodí hnědá se zjemňující růžovou. Svůj outfit doplníme šperkem s lazuritem nebo růžovými perlami. Dnes nám bude vonět pivoňka nebo gardenie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.