Horoskopy

4. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 4. 3. – symbol Žezlo

Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditace, své modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme…

Luna v Býku – přibývá

Býčí znamení ovládá oblast krku, štítnou žlázu, krční páteř; v těchto dnech, kdy je větší náchylnost k angínám, zánětům a nachlazení. Dobře nám udělá masáž šíje a zad, pleti dodáme hydrataci a výživu. Luna v Býku má ráda péči, nešetříme na sobě, zajdeme k profesionálům, do kosmetického salónu.

Vyhneme se opulentním obědům a zvláště večeřím, ve fázi přibývající Luny v Býku se opravdu snadno „přibývá.“ Vybereme si z vyzkoušených pokrmů, které nám chutnají a jsou z oblasti racionální stravy, abychom zbytečně netrpěli výčitkami svědomí až budeme oživovat svůj jarní šatník.

Opatrně solíme, tučné jídlo, operace v oblasti krku

Vybereme zemní odstíny hnědé v kombinaci se zelenou. Z kamenů to může být býčí oko nebo chryzokol. Vonět nám může oud nebo pačuli.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.