Magická Luna pro každý den: 5. 4. – symbol Lotosový květ

Najdeme si čas na očistu mysli i těla. Je to příznivý den, daří se také ezoterní práci, ve spojení se znamením Ryb naše intuice přináší informace důležité pro náš vývoj a rozpoznání životního poslání. Dařit se bude i v materiální oblasti; smlouvy a obchody dnes uzavřené přinesou v budoucnu zisk.

Luna v Rybách – ubývá

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost a touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme materiální záležitosti.

Cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému – nejlépe manuální masáží. Naučíme se ovládat reflexní masáž. Existuje mnoho knih i zdravotních pomůcek, které nám pomohou vyladit na chodidlech body související s naším fyzickým tělem. Pustíme si oblíbené CD nebo romantický film.

Při ubývající Luně lépe trávíme a naše tělo méně ukládá. Dopřejeme si sladkosti; ráno nám dodají energii pro celý den. Do misky dáme banány, med a ořechy, a zdravá snídaně je na světě! Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu – ledový salát s meruňkovým olejem zklidní náš nervový systém, upraví činnost srdce a podpoří práci jater, posílí imunitu. Vhodný je olej panenský, lisovaný za studena z jader meruněk, aplikovat ho můžeme i na pleť a vlasy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

Dnes nám budou slušet světlé odstíny zelené a modré.

Krásným kamenem, který pomáhá proti úzkosti, je apatit, srdeční čakru otevírá růženín.

Pro osvěžení našeho osobního prostoru můžeme použít vůni mandarinky nebo pomerančových květů.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.