Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 5. 4. – symbol Lotosový květ

Najdeme si čas na očistu mysli i těla. Je to příznivý den, daří se také ezoterní práci, ve spojení se znamením Ryb naše intuice přináší informace důležité pro náš vývoj a rozpoznání životního poslání. Dařit se bude i v materiální oblasti; smlouvy a obchody dnes uzavřené přinesou v budoucnu zisk.
Vydáno: 05.04.2016, Anna Kopečková
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Rybách – ubývá

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost a touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme materiální záležitosti.

 

Cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému – nejlépe manuální masáží. Naučíme se ovládat reflexní masáž. Existuje mnoho knih i zdravotních pomůcek, které nám pomohou vyladit na chodidlech body související s naším fyzickým tělem. Pustíme si oblíbené CD nebo romantický film.

 

Při ubývající Luně lépe trávíme a naše tělo méně ukládá. Dopřejeme si sladkosti; ráno nám dodají energii pro celý den. Do misky dáme banány, med a ořechy, a zdravá snídaně je na světě! Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu – ledový salát s meruňkovým olejem zklidní náš nervový systém, upraví činnost srdce a podpoří práci jater, posílí imunitu. Vhodný je olej panenský, lisovaný za studena z jader meruněk, aplikovat ho můžeme i na pleť a vlasy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

 

Dnes nám budou slušet světlé odstíny zelené a modré.

Krásným kamenem, který pomáhá proti úzkosti, je apatit, srdeční čakru otevírá růženín.

Pro osvěžení našeho osobního prostoru můžeme použít vůni mandarinky nebo pomerančových květů.

 

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama