Magická Luna pro každý den: 8. 4. – symbol Roh hojnosti

Tento symbol patří k zemnímu znamení Býka, jemuž vládne Venuše. Dnes musíme být opatrní, aby se z hojnosti nestala přesycenost. Všeho s mírou! Věnujeme pozornost svému tělu, ale i duši. Užíváme si, ale myslíme i na druhé, jsme štědří a obdarováváme své přátele, rodinu i blízké.

Luna v Beranu – přibývá

Ohnivé dny Luny v Beranu nás učí nejdřív přemýšlet a pak jednat. Energie je aktivní; chce to pohyb, sport a také více erotiky a sexu.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Zajdeme si na masáž hlavy. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u televize, počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej i na vlasy.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny, prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy.

Ráno bychom se měli nasnídat v klidu a ani u oběda nepospíchat. Pochutnáme si na libovém hovězím mase s velkou zeleninovou přílohou nebo na rybích pochoutkách. Francouzi tvrdí, že snídat máme sami, o oběd se rozdělit s přítelem a večeři dát nepříteli…

Pokud možno vyhneme se chirurgickým zásahům v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Energii nám dodá červená barva, klid a harmonii odstíny zelené.

Krásným kamenem je rubín, jeho cena je vysoká, můžeme volit ve špercích i jeho syntetickou podobu, pro dobrou náladu poslouží světle zelený serpentin.

Vůně šafránu potěší naše smysly, citronová tráva pročistí energii.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie Roh hojnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.