Horoskopy

9. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 9. 3. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech aspektech. Navštívíme rodinu, přátele, domluvíme si romantickou schůzku s partnerem. Otevíráme srdce i mysl a naplňujeme se energií lásky, která dokáže být trpělivá a léčí naše zklamání z minulosti.

Luna ve Lvu – přibývá

Ohnivá energie lvího znamení přináší pokrok, sebevědomí, touhu uspět a být vidět.

V těchto dnech dáváme pozor na srdce a krevní oběh, léky působí silně, pozor na jejich dávkování, vyhneme se kávě, alkoholu, i jiným povzbuzujícím prostředkům. Vhodné je stříhání a úprava vlasů, nový styling, barva, melír, úprava nehtů.

Jíme střídmě, tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě: kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pozor na operace srdce, zad i cév.

Vyzkoušejme vibraci oranžové nebo karmínové barvy. Slušet nám bude přívěsek nebo náramek z jantaru nebo jaspisu. Ke lvímu znamení patří královna květin – růže, vyzkoušejme růži damašskou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.