Horoskopy

9. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 9. 3. – symbol Kalich

Den, který přeje lásce ve všech aspektech. Navštívíme rodinu, přátele, domluvíme si romantickou schůzku s partnerem. Otevíráme srdce i mysl a naplňujeme se energií lásky, která dokáže být trpělivá a léčí naše zklamání z minulosti.

Luna ve Lvu – přibývá

Ohnivá energie lvího znamení přináší pokrok, sebevědomí, touhu uspět a být vidět.

V těchto dnech dáváme pozor na srdce a krevní oběh, léky působí silně, pozor na jejich dávkování, vyhneme se kávě, alkoholu, i jiným povzbuzujícím prostředkům. Vhodné je stříhání a úprava vlasů, nový styling, barva, melír, úprava nehtů.

Jíme střídmě, tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě: kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pozor na operace srdce, zad i cév.

Vyzkoušejme vibraci oranžové nebo karmínové barvy. Slušet nám bude přívěsek nebo náramek z jantaru nebo jaspisu. Ke lvímu znamení patří královna květin – růže, vyzkoušejme růži damašskou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.