Horoskopy

9. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 9. 6. – symbol Ibis

Máme mnoho podnětů. Koncentrujeme se však na to, co je pro nás důležité. Nerozptylujeme se informacemi, které jsou nám k ničemu a zbytečně zaměstnávají naši pozornost.

Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás inspirují k pozitivním změnám. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně a uvědomujeme si, že budoucnost je jen v našich rukou…

Luna ve Lvu – přibývá

Vibrace Lva přinášejí zvýšení naší energie, rozdmýchávání vášní a také touhu po společnosti a uznání ostatních lidí.

Znamení Lva má vliv na srdce a cévní systém. Všechno, co uděláme pro naše srdce dobrého, se nám vrátí. Naopak se vyhneme všemu, co srdce zatěžuje – těžké fyzické práci, stresu. Naplánujeme si návštěvu divadla, zajdeme na koncert. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme méně, naše tělo má tendenci vše ukládat. Přednost dáme zeleninové stravě, salátům, dušené paprice, luskům, cuketě a lilku. Chceme-li mlsat, tak zdravě: kousek kvalitní hořké čokolády nebo raw sušenky.

Vyhneme se kávě, alkoholu, operacím srdce a cév. Vybereme si odstín zelené nebo karmínovou barvu. Zdobit nás může nefrit nebo rubín. Pro dobrou náladu provoníme svůj osobní prostor levandulí nebo jemnou vanilkou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.