Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 9. 6. – symbol Ibis

Máme mnoho podnětů. Koncentrujeme se však na to, co je pro nás důležité. Nerozptylujeme se informacemi, které jsou nám k ničemu a zbytečně zaměstnávají naši pozornost.
Vydáno: 09.06.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto ctvrtek
Luna hlavni foto ctvrtek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás inspirují k pozitivním změnám. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně a uvědomujeme si, že budoucnost je jen v našich rukou…

Luna ve Lvu – přibývá

Vibrace Lva přinášejí zvýšení naší energie, rozdmýchávání vášní a také touhu po společnosti a uznání ostatních lidí.

Znamení Lva má vliv na srdce a cévní systém. Všechno, co uděláme pro naše srdce dobrého, se nám vrátí. Naopak se vyhneme všemu, co srdce zatěžuje – těžké fyzické práci, stresu. Naplánujeme si návštěvu divadla, zajdeme na koncert. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme méně, naše tělo má tendenci vše ukládat. Přednost dáme zeleninové stravě, salátům, dušené paprice, luskům, cuketě a lilku. Chceme-li mlsat, tak zdravě: kousek kvalitní hořké čokolády nebo raw sušenky.

Vyhneme se kávě, alkoholu, operacím srdce a cév. Vybereme si odstín zelené nebo karmínovou barvu. Zdobit nás může nefrit nebo rubín. Pro dobrou náladu provoníme svůj osobní prostor levandulí nebo jemnou vanilkou.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama