zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marcela Holanová dnes slaví narozeniny. Prožila si peklo, ale vyšla z něj jako vítěz

Marcela Holanová: Silná žena, těžce zkoušená osudem
Autor: profimedia.cz Marcela Holanová: Silná žena, těžce zkoušená osudem
Eva Michorová , Aktualizováno: 10.06.2020
Výrazná rusovláska si prožila soukromé peklo. Vyšla z něho vítězně, a tak by mohla dát příklad ženám v podobné situaci, které si myslí, že rozvodem život končí a že se už nikdy nepostaví na vlastní nohy.

reklama

V Marcelině případě to bylo umocněné tím, že bývalý muž, bavič Karel Šíp, jí profesně výrazně pomáhal, v době, kdy s ním žila, byla na kariérním vrcholu. Skutečnost, že si našel milenku, jí rozbila život na střepy. Celý rok čekala a tajně doufala, že životní druh vystřízliví a pokorně se vrátí k domácímu krbu. To se nestalo a interpretka hitu Čau, lásko zjistila, že zůstane sama. Podlehla tak silným depresím, až to bylo životu nebezpečné. „Přemýšlela jsem i nad sebevraždou, jen jsem nevěděla jak. Kdyby přišlo bůhvíjaký štěstí, tak mě to vůbec nezajímalo,“ prohlásila před lety a z toho skutečně mrazí.

Nechtělo se jí žít

Navíc mi ještě do toho maléru umírala máma. Bylo to na palici. Měla jsem takový období, že se mi nechtělo vůbec žít,“ vzpomíná na nejtěžší chvíle dosavadního života. Co ji zachránilo? V prvé řadě bezpochyby pomyšlení na to, že se musí postarat o syna Karla. V neposlední řadě dostala spásný nápad, že vyhledá psychiatra, naštěstí nepatřila k těm, kdo jsou přesvědčeni o tom, že chodit ke „cvokaři“ se nesluší. A lékař duší zpěvačce opravdu pomohl. Vysvětlil jí, že trpí těžkou porozvodovou depresí a že společně najdou cestu, jak z tohoto utrpení ven. A to se naštěstí stalo. Zpěvačka o sobě zjistila, že je ve skutečnosti silná žena, která se dokáže odrazit ode dna, na němž se ocitla, a znovu se těšit ze života.

Trápení s nemovitostmi

Už ji neporazilo, ani když se přidávaly další a další nepřijemnosti. Rozvod se vlekl donekonečna, majetkové vyrovnání, o které léta bojovala, jí připadalo neuspokojivé. „Uvědomila jsem si, že když se vám taková věc stane ve věku jako mně, tak se vám všechno zhroutí. Přijdete o přátele, o sebevědomí, o rodinu, absolutně o všechno. Začínáte znova. A to je strašně těžké,“ přiznala deníku Blesk. „Naštěstí jsem dokázala žít dál a postavit se na vlastní nohy.“ Jako by toho bylo málo, přidaly se další starosti. Rekonstruovala dům po matce v pražských Modřanech, řemeslníci se ukázali jako nesolidní, neodvedli dobrou práci, a tak vše skončilo u soudu. A na milované chalupě v severních Čechách zaúřadovaly pro změnu přírodní katastrofy, spadl na ni obrovský smrk a podstatně ji poškodil.

Stále koncertuje

Takové události se zpravidla bohužel odrazí i na celkovém zdraví. Zpěvačka, pravda, vypadá velice mladě, a dokonce s humorem sobě vlastním prohlásila, že se zatím cítí příliš sexy na to, aby byla babičkou. Přesto ji tělo zrazuje. Na podzim loňského roku prodělala operaci kyčelního kloubu a i když měla nesnesitelné bolesti, stále koncertovala a během rehabilitace bojovala jako lvice.  Lidi jsou úžasní, prohlásila tenkrát pro deník Aha! Těším se, protože mě vždycky napumpují energií. Když ležím doma, tak mám černé myšlenky. Neumím zpívat vsedě, jedině se můžu opřít o židli, ale to taky není ideální. Prostě to není to, na co jsem zvyklá, prohlásila po pěveckém vystoupení, kdy si  ani nesedla, židle se jen přidržovala.

Autor: Eva Michorová

reklama

Související témata: Marcela Holanová , zpěvačka , rozvod , láska , narozeniny

reklama

Přečtěte si také

reklama