Prima maminka

10. března 2016 04:00

Lucie Průchová

Na 1. máje poběží zamilovaní první ročník běhu Prima Run – Přidejte se k nám!

Zapalují se vám lýtka? Provětrejte si je při prvomájovém běhu s názvem Prima Run, který připravuje televize Prima. Nemáte s kým běžet? Prima Run vám pomůže najít parťáka na běh a třeba i pro život.

Pětikilometrového závodu v pražské Stromovce se bude moci zúčastnit 2 222 lidí čili 1 111 párů. Podmínka registrace je jen jedna, a to – BÝT V PÁRU – na pohlaví nezáleží! Cena startovného činí 888 Kč.

Pokud zájemci o prvomájový běh nemají s kým běžet, mohou využít seznamky na Facebooku, která v rámci projektu vznikla. Stačí, když vyfotí své přípravy na běh a svou fotku umístí na svůj profil Facebooku nebo Instagramu s následujícím hashtagem podle toho, koho do páru hledají:

#primarunwoman – tento hashtag použijte, pokud jste žena a nemáte s kým běžet

#primarunman – tento hashtag použijte, pokud jste muž a nemáte s kým běžet

Takže pokud se se svým partnerem či partnerkou chcete proběhnout s námi, není nic snazšího než se zaregistrovat na www.prima-run.cz/registrace.

A pokud ještě k tomu rádi fotíte, můžete oba běžet zcela ZDARMA! Právě teď máte jedinečnou možnost vyhrát registraci pro vás oba!

Stačí, když nám do 15. dubna nahrajete na náš Facebook Prima Run nebo pošlete Facebook zprávou tu nejlepší tematickou fotku. Pro 3 nejoriginálnější tu čeká vstupné pro dva zdarma!

A pamatujte si, nebude to běh o život, ale prvomájový běh. Čas běhu je sice měřený, ale o výkon nepůjde. Záleží jen na běžcích, zda opravdu poměří své síly nebo se jen tak společně proběhnou – třeba i ruku v ruce. Prima Run 2016 si nejlépe užijete spolu.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Facebook běh Stromovka TV Prima

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.