Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Povězte, co mlsáte, my vám povíme, jaká jste

Mlsání je koníček snad každé ženy, i té, která drží obzvláště pekelnou dietu. Takové ženy na mlsání myslí možná nejvíce ze všech.
Vydáno: 05.05.2015
Jste na dortíčky, čokoládu nebo spíš na něco slaného?
Jste na dortíčky, čokoládu nebo spíš na něco slaného? Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mlsáme mnohdy potají, jako by to byl bůhvíjaký hřích. Přitom jsou daleko horší věci, třeba když někdo něco ukradne, tak za to by se stydět tedy měl. Ale za mlsání? Chvilky, kdy mlsáme, jsou krásné, zejména když se při tom díváme na zamilovaný film anebo si čteme v ženském časopise nekompromisní článek o přísných dietách, které nedoporučují dokonce ani sladké ovoce – je příliš kalorické!

Zakazovat si mlsat by bylo totéž, jako zakazovat si dýchat. Nejde to. Aspoň čas od času, například když přijde zvláště perný den (lidově zvaný den blbec), je třeba se na něco podstatného těšit. Na mlsání. A jestlipak víte, že to, jaká jste, se pozná i podle toho, co mlsáte?

Mléčná čokoláda s velkými ořechy či něčím podobným

ThinkstockPhotos-480119247 Foto:

Jste ryzí romantička. Ráda se dojímáte, máte sklon k melancholii a nostalgii. Když se zamilujete, je to k zbláznění, když vás láska opouští, dokážete vyplakat snad celé moře. Potrpíte si na dobré jídlo a umíte si ho řádně vychutnat. Máte ráda podzim s jeho typickou vůní, ráda se brodíte rezavým spadaným listím a nevadí vám, když při tom drobně prší. Nejste zdaleka tak křehká, jak vypadáte. Své oblíbené čokoládové chvilky si nikým a ničím nenecháte vzít – leda by vám čokoládu zakázal váš obvodní lékař. Což není příliš pravděpodobné, protože proč by to proboha dělal?

Nakrájené ovoce s mandlemi, ovesnými vločkami a bílým jogurtem

ThinkstockPhotos-101376987 Foto:

Jste velice racionální, zdravá výživa je alfou a omegou vašeho života. Sladké ovoce s mandlemi je jediný prohřešek proti štíhlé linii, který si dovolíte. Jste na sebe i na své okolí velice přísná, neboť se obáváte, že v opačném případě byste vy či vaši blízcí mohli, jak se říká, zvlčit. I když vás všichni obdivují kvůli tomu, jak jste štíhlá a jak vám to sluší, tak docela jim nevěříte a každé ráno se nesouhlasně pozorujete v zrcadle. Čokoládu jste si zakázala, nikdy si nevezmete ani kostičku. No… nechcete to přece jen zkusit? Výjimečně?

Veliké kusy šlehačkových dortů

ThinkstockPhotos-166422807 Foto:

A vy jste opravdová milovnice života. Žena, která umí žít a dokáže si vychutnávat každou chvilku. Jste veselá a optimistická, býváte ozdobou každé společnosti, a té se tedy rozhodně nevyhýbáte. Jakmile zavítáte na večírek, sraz spolužáků nebo podnikové výjezdní zasedání, všichni se těší, že bude legrace. Jste jako vítr. Na váhu si nijak zvlášť často nestoupáte, dokonce jste se již několikrát přistihla při myšlence, že ji darujete matce. Je pro vás těžké cukrárnu jen míjet… zpravidla zavítáte dovnitř a objednáte si veliký zákusek se šlehačkou a horkou čokoládu. Jak už bylo řečeno, umíte žít, a to je velké umění. Klobouk dolů!

Kousky čabajky a uzeného masa, klobásy, špek, kyselé okurky

ThinkstockPhotos-78290187 Foto:

Jste žena v množném čísle. Žena s velkým Ž. Emancipovaná, sebevědomá, soběstačná, se smyslem pro humor. Nejlépe se cítíte ve společnosti mužů, máte pocit, že je s nimi daleko větší legrace než se ženami. Jste výborná řidička, skvěle parkujete a máte nevšední smysl pro orientaci. Pro každého zaměstnavatele jste díky vrozené praktičnosti a organizačním schopnostem hotový poklad. Někteří muži se vás bohužel trošičku bojí. Nikdo vás nikdy neviděl fňukat. Sladkostem se vyhýbáte, nechutnají vám. Když mlsáte, okolí nevěří svým očím. Zdravou chuť k jídlu by vám záviděl snad i bernardýn!

Eva Michorová

Mohlo by vás taky zajímat:

Je těžké odolat...

Zbavte se závislosti na cukru. Zhubnete a budete zdravější!

Jaká vlastně jste? To prozradí vaše kabelka!

Jaká vlastně jste? To prozradí vaše kabelka!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama