Prima maminka

4. února 2017 06:00

Martina Čerňanská

Příběh Kristýny: Ve stínu mladší sestry

Vždycky jsem byla ta druhá a žila jsem ve stínu své mladší sestry, které bylo do vínku dáno snad úplně všechno. A tak se bez váhání rozhodla mi ukrást muže a tátu od rodiny, aby z něj pro zábavu mohla vyždímat to, co jde a pak ho zahodit. Ano, i takové sestry bohužel existují!

Vždy jsem byla za ošklivé káčátko

Celý život jsem od svého okolí poslouchala, jak moc je moje sestra krásná a že vůbec jako sestry nevypadáme. Ano, i já jako malá holka jsem ty narážky brzy na to moc dobře pochopila. Prostě jsem nikdy tak pěkná jako je Nela nebyla, a ani nikdy nebudu. Tak jsem se rozhodla, že to vezmu jinou cestou, abych rodičům ukázala, že jsem tady, i když ne s obličejíčkem panenky a mírami skoro modelky, kterými dnes Nela disponuje.

Na rozdíl od ní jsem měla touhu něčeho dosáhnout a tak jsem se položila do studia. Nikdy jsem se nemusela kdovíjak zuřivě učit, abych si sáhla na samé jedničky a potom i ta „áčka“ na vysoké, a tak jsem si po letech mohla šupnout před moje jméno titul JUDr., na který jsem pyšná a kvůli kterému se mohu věnovat své milované právničině. Nela sice s přibývajícím věkem dospěla do krásy a všichni kolem ní našlapovali jako okolo princezny. A tak si vzala do hlavy, že se princeznou stane se vším, co k tomu patří.

Princezna nové doby, totiž zlatokopka!

Čím více zájmu se jí dostávalo, tím více ji nosánek rostl nahoru závratným tempem. Chtěla od všech všechno a nikomu nechtěla dát vůbec nic. A proč taky! Vždyť se všichni mohli jít zbláznit, aby si jich Nela vůbec všimla a věnovala jim svůj blankytně modrý pohled. A asi nemusím dvakrát vysvětlovat, že této pozornosti se jí dostávalo především z řad mužů. Mohla si vybírat a tak si vybírala. Jenže problém nastal v tom, že i když byla zadaná, tak zájem o ni rostl snad ještě závratnějším tempem a naše sexbomba si pořád nemohla vybrat, který je ten, co ji všechny ty vrtochy bude plnit. Nevěděla kam dřív a tak je začala prostě z nudy střídat, aby z chtivých pánů vytřískala, co se dá.

Několikrát jsem ji na tento způsob „randění“ upozornila a radila jsem ji, ať si vybere toho, kterého bude mít ráda a on zase ji. Nestalo se a ještě jsem byla označena za nepřející mrchu. Mezitím, co se dala na dráhu zlatokopky, jsem se já stihla vdát a porodit miminko. Byla jsem šťastná, měla jsem nově zařízenou advokátní kancelář, měla jsem báječného mužského a stala jsem se matkou.

Vzala mi lásku a Tadeáškovi otce

Když ale Nelu vyhodil poslední její sponzor na ulici, tak si najednou vzpomněla, kde bydlím a nastěhovala se k nám, než se vzpamatuje. Bohužel Radim se z toho šoku a přívalu její krásy dodnes pořádně nevzpamatoval. Ta mrcha s ním před mými zraky okázale flirtovala a já bláhově věřila tomu, že by mi muže nepřebrala, q taky že by se Radim ani nenechal. Člověk míní a život mění. Nakonec ji podlehl s takovou intenzitou, že s ní ode mě a malého Tadeáška odešel a já zůstala sama. Nevím, kdo mě podrazil víc. Jestli moje sestra, nebo můj manžel. A řeknu vám, že to bolí jako čert a dodneška mám před očima, jak jsem je nachytala v naší ložnici a ona mi s vítězoslavným pohledem pravila, že mám, co si zasloužím. A Radim ji slepě následoval.

„Dnes, kdy od tohoto osudného okamžiku, uplynul dobrý půl rok, jsem se z toho všeho dala poměrně do pořádku a začala od znovu. Bohužel nemám takové štěstí na muže jako Nela, ale nevzdávám to. Radim se sice za tři měsíce vrátil s prosbou o návrat, protože s ní je vztah založený jenom o troše toho dobrého sexu a věčných nákupech, ale já ho razantně odmítla. Nemám odvahu zase riskovat, že by se k ní vrátil, protože já nemám to, co má ona. Totiž ksichtík modelky a míry 90 – 60 – 90. Nela mi nesmí přes práh, zatím marně čekám na omluvu z její strany, ale tu ona zřejmě nemá v plánu,“ vysvětluje sympatická Kristýna, která je po prožitém šoku konečně nad věcí.

Kristýna z Prahy

Přečtěte si také další přébehy našich čtenářek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.