Prima maminka

26. června 2019 10:26

Martina Čerňanská

Přivítejte do svého života novou chuť, objevte novinku Milka Dark Milk

Doposud jsme byli zvyklí, že na policích obchodů nacházíme vždy stejné kategorie čokolády - mléčná, bílá, hořká - přestože hledáme dobře známou krémovost nebo bohatou chuť.

Milka se zajímá o skutečné potřeby svých zákazníků a představením nové inovace s bohatou porcí kakaa jim plní dávný sen. Konečně je tu řada mléčné čokolády Milka Dark Milk, která je překvapivě kakaová. Její elegance a výjimečnost je patrná na první pohled: Matný obal a uvnitř jemná čokoláda z alpského mléka, která má bohatou chuť kakaa. To vše nám dává pocit prémiovosti.

Fanoušci čokolády si mohou zamilovat hned tři různé příchutě řady Dark Milk: originální Milka Dark Milk, lákavou Milka Dark Milk se slaným karamelem a Milka Dark Milk s křupavými kousky mandlí. Řada Dark Milk je stvořena pro vychutnávání - dokonalá harmonie chuti populární krémové čokolády Milka v kombinaci s plnou chutí kakaa, která ji promění v něco neodolatelného. Tento nečekaný zvrat v receptu znamená obrovský zážitek pro všechny, kteří tyto nové produkty ochutnali. Jsou perfektním společníkem ke sledování filmů, čtení skvělé knihy nebo společné trávení večerů. Přivítejte do svého života novou chuť, objevte novinku Milka Dark Milk!

Více na milka.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.