Roztomilá miminka: Perfektní fotografie, které se (ne)povedly

Ne všechno, co perfektně naplánujete, se skutečně povede. Zvlášť když je ve hře miminko!

Miminka jsou krásná, roztomilá a k zulíbání. Ale také jsou jako průtokové ohřívače. Co jde dovnitř, musí ven a často bohužel ve chvíli, kdy to vůbec nečekáte. Jen si to představte. Máte voňavé miminko, chystáte se s ním ven na procházku, dáte mu čistou plínku, krásně ho oblečete. A šup, už máte v plínce „voňavou“ nadílku a můžete začít znovu. Jako kdyby miminko mělo nějaký radar.

A co teprve, když se chcete s miminkem hezky vyfotit někde ve studiu u profesionálního fotografa. Ideální příležitost předvést, co všechno a v jakém různém skupenství případně barvě umí to mrně vyprodukovat.

Podívejte se na fotografie, které ukazují rodičovství takové, jaké skutečně je. Že není stále načančané a dokonalé, ale občas taky pěkně špinavé a zapáchající.

Na druhou stranu, tyhle situace prostě nevymyslíte. Ty prostě přináší sám život. Kdo má děti, jistě mu některé z fotek mnohé připomenou:

Mohlo by se vám taky líbit:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.