Prima maminka

30. prosince 2016 14:00

Martina Čerňanská

S těmito triky a postřehy si rok 2017 užijete tak, jak se patří

Rok 2017 na nás kouká z kalendáře, protože ten minulý utekl doslova a do písmene jako voda. Doufáte, že tento vám konečně přinese hromadu magických okamžiků, celou nůši splněných snů, že se všechny problémy vytratí nejlépe jako pára nad hrncem a bude líp?

Určitě bude, ale bez vašeho přičinění se to bohužel neobejde.

Přestaňte nečinně sedět na zadku, stěžovat si na to i tamto a raději začněte žít na plné pecky a tak, aby vaše zítřky prostě byly nezapomenutelné. Proč? Protože tohle předsevzetí má opravdu víc, než maximální smysl.

Na nic nečekejte!

Život se může zdát být dlouhý, ale překulí se jedna dvě. Nedovolte, aby vám utekl mezi prsty a raději si ho udělejte takový, abyste měli jasno v tom, že rozhodně nebyl nudný.

Je dobré snít, ale rozhodně nečekejte na tři oříšky, které dostala sama Popelka, nečekejte na prince, protože ten sám, když budete dřepět doma, prostě nedorazí. Natáhněte se po nové příležitosti sama, nebo si ji vytvořte tak, abyste byla maximálně šťastná.

Kdo chce málo, dostane málo

Jasně, pokora a vděk jsou potřeba. To je jasné jako facka. Ale pokud od života nechcete nic, tak jedině to nic dostanete. Možná vám máti říkala, ať jste skromná a kdesi cosi, ale co si budeme povídat, skromné holky toho opravdu moc nemají, a teď nemyslíme jenom hmotné věci, to stejné totiž platí i o štěstí a o míře splněných snů.

Vykročte z komfortní zóny

Lenost je naše přirozená vlastnost. Každý ji má v sobě a jen ten, kdo ji překoná a nenechá se jí uchlácholit, v životě dokáže víc než málo. Nebylo by fajn zamakat na lepší fyzičce, ať nemusíte mít osypky z myšlenky, že tady bude zase plavková sezóna?

A co takhle si zařídit svůj vlastní e-shop nebo se stát digitálním nomádem a pracovat online odkudkoli na světě.

Život je pestrý a záleží jenom na vás, jakými barvami vymalujete ten svůj. Někdo volí černou a bílou, kdežto my v redakci hlasujeme rozhodně za pestrost. Tak začněte vymalovávat, i když tomu předchází fakt, že vaši milovanou pastelku musíte nejprve ostrouhat… Že se vám nechce?? Tak pak jsou pro vás asi nuda a stereotyp tím pravým.

Milujte sebe i druhé

Projevte city sobě i svému okolí. Vaše tělo i mysl potřebují vědět, že je máte ráda, stejně jako vaše děti, partner či babička s dědou. Láska a emoce jsou kořením života. Bez nich by život byl prostě nudný. Mějte se ráda už jenom proto, že to nikdo jiný za vás neudělá.

Novoroční předsevzetí: Naše rychlé tipy, díky kterým se vám letos opravdu zadaří

  • Postupujte po krůčcích. Nepřejte si shodit 30 kilo za půl roku, dejte si za měsíc leden za cíl třeba tříkilogramový úbytek. A pak pokračujte směle dál.
  • Všechno, co chcete pro sebe změnit, udělat nebo přetvořit, dělejte především sama pro sebe. Ne pro partnera nebo kohokoliv jiného.
  • Nedávejte si nereálné cíle. Akorát vás zaženou do deprese. A přesně o tom to ale být nemá.
  • Mějte motivaci. V životě je to vždy něco za něco. Tak když se vám to něco podaří, prostě se něčím odměňte. A bez výčitek, prosím.

Mohlo by vás také zajímat:

-lz-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.