Televizní tipy na týden: Čeká vás pár skvělých filmů

Televizní tipy na týden: Čeká vás pár skvělých filmů

Pondělí

Cesty domů III – 20.15 Prima

I když je v seriálu spousta vážných scén, herci se často při natáčení pořádně zasmějí. Ne každý záběr se totiž povede hned napoprvé. Filip Čapka hraje i v seriálu celkem humornou postavu, takže u něj veselé okamžiky tolik nepřekvapí, ale podívejte se, jak perlí třeba Igor Chmela nebo Roman Zach. Velký sestřih těch nejvtipnějších klapek najdete TADY.

Bokovka – 22.40 Prima

Dva kamarádi se vydají do proslulé vinařské oblasti, kde si chtějí vyhodit z kopýtka a alespoň na sedm dní dát sbohem životu, který vedou v Los Angeles. Popíjet víno ve společnosti krásných žen se ale nevyplácí, zvlášť když jeden z nich se má brzy nato oženit. Po příjemném zážitku s místní kráskou se mu totiž do chomoutu příliš nechce. Jestli vydržíte neusnout, čeká vás příjemná oddechovka.

Úterý

Smrt jí sluší – 20.15 Prima

Když se dvě ženy zamilují do toho samého muže, nemůže to dobře skončit. Goldie Hawn a Meryl Streep bojují o lásku Bruce Willise a jejich posedlost je dožene až k nápoji nesmrtelnosti a věčné krásy.

Tajný život psů – 16.50 Prima ZOOM

Čtyřnozí chlupáči nás umí nejen svou přítomností pohladit na duši, ale navíc nám dokážou pomoci, když naše smysly selžou. Pokud vás zajímá víc o výcviku vodicích psů a další zajímavosti ze psí říše, tak si tento dokument rozhodně nenechte ujít.

Středa

Kdo přežije: Borneo – 19.20 Prima Cool

Pokračování velmi drsné soutěže z exotického prostředí prověří schopnosti účastníků, kteří bez váhání plní obtížné úkoly, aby uspokojili své základní potřeby a přiblížili se tak k milionové výhře. Vítěz však může být jen jeden.

Čtvrtek

Po čem ženy touží – 20.15 Prima

Kéž bychom občas i v reálném životě mohli číst svým protějškům myšlenky tak, jak může Mel Gibson v téhle příjemné komedii. A on se taky rozhodne téhle možnosti pořádně využít, když mu půvabná blondýnka v podání Helen Hunt vyfoukne vysněné místo. Pár scén, zejména ta, při které se Mel zkouší žensky zkrášlovat, stojí zato vidět i po několikáté.

Sběratelé kostí V – 21.15 Prima love

Agentka Brennanová alias Kůstka a komisař Booth musí tentokrát objasnit případ mladého muže, jehož kosterní pozůstatky jsou nalezeny v kolejišti. Během vyšetřovaní však vyplouvají na povrch podivuhodné nejasnosti.

Pátek

Příběhy starých Egypťanů – 23.05 Prima ZOOM

Nejambicióznější dokumentární seriál o starověkém Egyptě, který kdy vznikl, je plný skvělých herců, dramatických scén i povedených digitálních efektů ve filmové kvalitě. Příběhy starých Egypťanů vyprávějí o historii slavné říše z pohledu jejích obyčejných obyvatel. Každý ze čtyř dílů je průřezem celou společností v době klíčových změn v historii – od vzniku impéria přes ztrátu nezávislosti až po závěrečný rozkvět egyptské civilizace na březích Nilu. V prvním dílu zavítáte do období, kdy se vlády ujímá mladičký a nezkušený faraon Thutmose III. Osud země leží v jeho rukou, neboť se musí utkat se syrskými vzbouřenci.

Jamieho roztančená kuchyně – 17.20 Prima love

O kuchařském umění Jamieho Olivera rozhodně nemůže být pochyb, on se zkrátka vyzná. Nahlédněte do jeho kuchyně, kde na vás čeká hromada inspirace a chutných receptů.

A taky se můžete podívat, jak se znovu dostal do formy poté, co trochu bojoval s nadváhou:

Podobné články

Falešná hraběnka – 20.15 Prima love

Mladá žena se shodou okolností seznámí s bohatým majitelem firmy, který ji uchvátí. Aby si získala nejen jeho pozornost, ale i srdce, rozhodne se vydávat za pravou dámu. Její divadýlko však praskne v nejméně vhodnou chvíli.

Sobota

Muži proti ženám – 20.15 Prima

I vy se můžete v sobotu večer u televizních obrazovek zúčastnit nesmiřitelného souboje žen proti mužům. Nejenže se zasmějete, ale možná pochopíte myšlenkové pochody svého milovaného protějšku. V roli soutěžících kapitánů uvidíte opět Terezu Kostkovou a Dalibora Gondíka. Podívejte se, jak v minulém díle všechny pobavil Václav Vydra:

Zakázaná tajemství – 20.05 Prima love

Alexandra se rozvádí, a tak se nastěhuje do rodného domu, kde jako šestiletá zažila trauma, když její matka zavraždila tetu Judith a pak se pokusila Alexandru utopit v bazénu. Děsivé vzpomínky na dětství jí nedají v noci spát. A bude to ještě mnohem horší...

Počítání mrtvých – 22.05 Prima Cool

Nicolas Cage pracuje jako záchranář, který má všeho po krk, utápí se v depresích a spánek mu kradou výčitky, že nedokázal pomoci všem. Má živě před očima jejich výraz v obličeji ve chvíli, kdy si pro ně přišla smrt. Jednoho dne však zachrání muže a při té příležitostí pozná lásku svého života.

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Jestli se vám líbil seriál Vyprávěj, určitě se vám budou líbit i Všechny moje lásky, protože oba seriály pocházejí od stejného autora, Rudolfa Merknera. Po prvním odvysílaném dílu se možná budete chtít trochu zorientovat v tom, kdo je kdo. Máme pro vás takový praktický "tahák":

Hledám přítele pro konec světa – 20.15 Prima love

Necelý měsíc zbývá všem obyvatelům planety, než přijde obávaný konec světa. Najednou si všichni touží splnit přání a najít lásku na pár posledních dnů. Dodge se chce vyznat z citů své školní lásce, ale nakonec se mu do cesty připlete krásná Keira Knightley.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.