Velký čínský horoskop - znamení Kozy

Lidé ve znamení Kozy se narodili v těchto letech: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 ,2015

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Raka.

Měsíc jeho vlády: červenec

Hodina jeho vlivu: 13–15

Zrozenci tohoto znamení jsou inteligentní a opatrní, bývají sice přátelští, ale neváhají dát najevo své potřeby. Podstatou lidí narozených v roce Kozy je slušnost, neradi vyvolávají nesnáze. Jsou to dobří posluchači, kteří vyslechnou všechny strany sporu a najdou schůdné řešení. Mají fantazii a než se do něčeho pustí, musí mít možnost si v klidu vše promyslet. Kozy mají pro ostatní dostatek chápavého soucitu, což z nich činí osoby zranitelné, a proto často trpí stresem a vnitřními obavami. Celkově jsou založené spíše intelektuálně a dávají přednost tradici před módou, zejména pokud jde o jejich oblíbené činnosti, kulturu a vaření. Kozí zrozenci bývají vynikající kuchaři s podrobnými znalostmi o jídle a víně a také výborní hostitelé, pyšní na svůj domov. Jsou tvořiví, mají fantazii, a než se do něčeho dají, měli by mít možnost vše si dobře promyslet a vyslechnout všechna stanoviska. Díky tomu vyřeší novým způsobem mnoho starých problémů, protože bez ohledu na vnější dojem jsou to lidé vysoce přizpůsobiví a v obtížných situacích výborně přežívají.

Partnerství a láska

Kozy jsou většinou lidé jemní, trpěliví, optimističtí, aktivní a plodní. Jsou známí svou moudrostí, s níž se drží zlaté střední cesty, vždy se snaží být i vůči partnerovi objektivní. Jsou velice citliví ke svému okolí a vždy ochotně naslouchají stížnostem a smutkům svých přátel. Utrpení druhých berou vážně a posilují tak svou morální poctivost. Někdy bývají přecitlivělí a sebemenší nedorozumění zveličují, což jim přináší zbytečné partnerské problémy. Porozumění najdou ve vztazích s Koněm, Vepřem a také Tygrem. Okouzlení, napětí a také boj zažívají ve spojení s Drakem. Nejhorší bývá láska s Buvolem, provázejí ji časté hádky a nedorozumění. Oporu mohou najít v upovídaných Opicích a citlivých Zajících.

Koza v roce 2015

Práce

Konečně je tu rok vlády vašeho znamení. V oblasti práce máte skvělé vyhlídky, v tomto roce můžete využít všech svých dovedností a profitovat z nich. Postup bude i u těch, kteří již dlouho setrvávají ve vyježděných kolejích. Nespokojenost a také touha vyniknout bude tyto jedince nutit ke zviditelnění. Budou chtít maximálně využít svého profesního potenciálu, a jestliže jejich snaha nenajde pozitivní odezvu, mohou ji hledat na jiném pracovišti. Mnoho zrozenců tohoto znamení si bude chtít zvýšit svoji kvalifikaci, tento rok bude velmi vhodný pro studium i vzdělávání, lépe však v druhém pololetí, v září a říjnu. V důsledku zlepšení pracovních možností dojde i k zlepšení finančnímu, což náročné Kozy jistě uvítají. Celkově lze zhodnotit rok z hlediska zaměstnání a materiálního zabezpečení jako skvělý, protože štěstí bude zcela na vaší straně. Když se budete snažit.

Zdraví

Kozy se většinou těší dobrému zdraví, nejčastější potíže mají v oblasti plicního systému (potíže s dýcháním, časté nachlazení a infekce), kterým podléhají snadněji než ostatní znamení. Proto se musí chránit zvláště v přechodových obdobích zima–jaro, podzim–zima. Každopádně by měly po celý rok svému tělu dopřávat co nejvíce vitamínů, stopových prvků a také ovoce a zeleniny, které obsahují dostatek vlákniny. K pohybovým aktivitám se tito jedinci nemusí nutit, jsou od přírody pohybliví a nesnášejí lenošení a nudu. Problémem naopak může být jejich přílišná hyperaktivita a také nedostatek času pro relaxaci a odpočinek. V tomto roce by se měly Kozy naučit lépe zacházet se svým časovým rozvrhem, protože si tím ušetří mnoho stresu.

Láska

Pro nezadané zástupce tohoto znamení nastává rok, kdy se mohou konečně seznámit s někým, kdo bude plně opětovat jejich city. Je to čas jako stvořený pro romantiku a lásku, a to pro všechny věkové skupiny bez rozdílu. I ve stávajících partnerstvích se „blýská na časy“, může dojít k jejich proměně, porozumění, zájem i touha se mohou znovu obnovit. Jediné, co budou muset Kozy druhým věnovat, je čas strávený v kruhu rodiny. Vyplatí se jim také citová investice, která se jim v podobě zájmu a přízně blízkých lidí mnohonásobně vrátí zpět. Rok, který je před vámi, přinese zcela jistě zlepšení milostných i rodinných vazeb a větší spokojenost v osobním životě a touhu i vůli a sílu věci harmonizovat a měnit.

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.