Velký čínský horoskop - znamení Krysy

Lidé ve znamení Krysy se narodili v těchto letech: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Střelce

Měsíc jeho vlády: prosinec

Hodina jeho vlivu: 23–01

Lidé narození v roce Krysy jsou činorodí a bystří a často zaujímají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Umí si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Partnerství a láska

Lidé narození v roce Krysy působí navenek vyrovnaně, klidně a svou zralostí okouzlují okolí. Je to dáno částečně jejich přirozenou uvážlivostí. Pod touto maskou však ve svém nitru podléhají emocím a stresům a ovládá je pocit skryté nespokojenosti. I ve společnosti se občas stáhnou do kouta, aby je nikdo nerušil v jejich úvahách. Jsou romantičtí a velmi společenští. Potřebují kolem sebe neustále cítit přátelství a lásku, a právě díky tomu bývají sentimentální a zranitelní. Nejlepšími partnery jsou Draci a Opice, jde o přátelské i milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta a Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem nebo Buvolem a Psem. Láska s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

Krysy v roce 2015

Práce

Na rok Kozy se mohou tito zrozenci těšit, mnoho věcí, zvláště v oblasti jejich práce a podnikání, se vyřeší k jejich spokojenosti. Je pravdou, že se Krysy budou muset hodně přičinit, nicméně výcvik rychlého roku Koně je připravil na nové možnosti, kterých by se měli tito lidé naučit v novém roce plně využít. Zvláště v období jara a podzimu budou mít velké štěstí na nové možnosti a kontakty, díky kterým se mohou hodně posunout právě v profesní oblasti. Dařit by se mělo zvláště jedincům, kteří pracují v oblasti finančnictví, umění a komunikace. Na časy se blýská i v oblasti milostné, mnoho těch, kteří žijí singl, dostane možnost tento stav změnit. Také v rodinných a dlouholetých partnerstvích může dojít k ukotvení a vylepšení vzájemných vztahů.

Zdraví

V oblasti zdraví je nutné být opatrnější na skladbu jídla, tento rok má klidnější „vibrace“, proto by Krysy mohly podlehnout hromadění a zásobování své lednice a spíže, což se může neblaze odrazit na jejich fyzické hmotnosti. Je jisté, že přibrat kila není žádný problém, ale těžké je se jich zbavit. Proto je důležitý také dostatečný pohyb a fyzická práce. Nesmí však přehánět své aktivity, ale spíše se naladit na energie tohoto roku, které jsou přátelské a spolupracující, proto i pro potěchu duše nemají Krysy zapomínat na společnost blízkých lidí a mají si užívat radosti ze společně stráveného času.

Láska

V této důležité oblasti se nebudou dít žádné velké bouře a změny, protože rok vlády Kozy s sebou většinou nepřináší žádná dramata. Je jisté, že by se neměly objevovat ani velké překážky pro ty, kteří se touží zamilovat a najít nový objekt lásky a přízně. Chce to možná jen změnit prostředí, poohlédnout se po jiném způsobu seznamování. V dnešní době internetu, Facebooku a skypování a celkového propojení světa to není problém. Najít spřízněnou duši není lehké, ale ti, kteří budou mít snahu, určitě uspějí.

Sdílejte článek
Štítky láska Facebook

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.