Prima maminka

22. listopadu 2017 06:00

Anna Kopečková

Víte, co muži opravdu chtějí pod stromeček? Máme tipy od 12 z nich!

Koupit dárky dětem, kamarádce nebo rodičům? Hračka! Největší oříšek nastává, když máte pořídit něco skvělého a originálního JEMU! Přinášíme vám inspiraci, kterou jsme načerpali přímo od mužů!

Něco mu vyrobte!

Zní to jak sci-fi, ale muži to opravdu ocení! Zvlášť, když to nebudou uštrykované ponožky. „Moje přítelkyně se mě vždycky snažila ohromit drahými dárky, ale opravdu obrovskou radost mi udělala, když mi sama vyrobila krabici na doutníky. Byla z krásného dřeva, uvnitř vystlaná sametem a víko vykládané mušlemi z naší dovolené. Fakt mě to dojalo, zvlášť když mi pak přiznala, že ji vyráběla snad čtvrt roku a dvakrát to celé zkazila. Nikdy ji nevyhodím, i kdybychom se s přítelkyní rozešli.” (Petr, 32)

Sklenička tvrdého potěší

Tady pozor! Očekává se od vás, že zajdete do speciálního “liquor shopu” a koupíte něco alespoň deset let starého a opravdu fajnového. Žádný alkohol, který se povaluje na polici v supermarketu!

Rozmazlovací večer

Zapomeňte projednou na emancipaci a projevte svému drahému o Vánocích lásku tím, že mu nachystáte večer plný rozmazlování. „Bylo to perfektní! Linda mi udělala steak přes celý talíř, otevřela mi mé oblíbené víno a upekla můj milovaný banánový dort. Dokonce sama zapálila v krbu! Po večeři jsme si dali drink a pustili si skvělý film. Celé to kvůli mě přetrpěla v pin-up šatečkách a krásně učesaná a nalíčená. Nejsem žádný sexista, ale přiznám se, že jsem byl v nebi!” (Roman, 40)

Něco praktického!

Nebojte se toho a kupte mu něco opravdu superpraktického! „Kristýna mi pod stromeček darovala soupravu na údržbu auta. Měl jsem tam nové stěrače, ruční vysavač do interiéru a leštiče a autošampony. Bylo to opravdu fajn překvapení.” (Karel, 27)

Vyrobte Knihu lásky

Nemáme na mysli Kamasútru (i když ani ta není špatná), ale knihu o vás dvou. „S Jitkou se dost hádáme, ale milujeme se. K Vánocům mi vyrobila knihu plnou našich společných fotografií a fejetonů o nás dvou. Nejsou všechny jen pozitivní, ale jsou vtipné. Jitka mi tak vypráví, jak vnímá náš vztah, i ty špatné i ty dobré věci. Konečně jsem toho hodně pochopil, protože jsem ji někdy moc nevnímal. Ta knížka je úžasná a já si vážím, že ji pro mě vyráběla. A lépe si teď rozumíme.” (Jindřich, 30)

Víkend za hranice všedních dní

Ponožky a slipy si koupí sám. Není dítě, že. Zkuste ho letos překvapit skvěle naplánovaným víkendem, který bude plný aktivit, které rád dělá on. Vy to s ním všechno trpělivě absolvujte a nereptejte. Je to jeho dárek!

Kulinářské dobrodružství

Jestli ten váš rád papá, tak ho vytáhněte někam, kde ještě nebyl, na něco, co ještě neochutnal. Kulinářských zážitků jsou dnes mraky a kdo by nechtěl ochutnat pravého humra nebo se vypravit na vesnické zabijačkové hody?

Hrací konzole a spol.

„Vím, že manželku štve, že rád hraju na herních konzolích. Fakt je, že to dělám dost často. Proto mě skoro šokovalo, když jsem pod stromečkem místo obligátního svetru našel nový herní systém a hry. Bral jsem to jako vyjádření její lásky ke mně. Že mě bere i s blbostmi, které dělám.” (Jirka, 25)

Čas pro sebe

Někdy si chlap potřebuje zalézt do jeskyně a koukat do ohně. Která z nás to pochopí, bude mít velké domácí plus. Nadělte mu volný víkend, na který s ním nepojedete. Zaplaťte mu hotel nebo penzion, v horách, u vody, prostě někde, kde by se mu samotnému líbilo. Až se vrátí, bude vás a děti milovat jako nic na světě.

Lego

Prostě Lego. „I když je mi přes čtyřicet, byl to nejlepší dárek. Smějte se, jak chcete.” (Martin, 43)

Horkou noc

Kdy jste se naposledy hodila do parády a natáhla na sebe svůdné prádlo? „Bylo to neskutečné, myslel jsem, že tohle je už z našeho manželství pryč. Když jsem ji viděl v tom rozkošném prádle, jak na mě čeká v posteli, byl jsem úplně mimo. Nejlepší dárek, jaký jsem dostal. Moje žena je zase i moje milenka.” (Ondřej, 45)

Něco do sbírky

Chlapi prostě sbírají, smiřte se s tím. Pokud už je u vás nějaká sbírka zavedená, tak do ní sežeňte parádní limitovaný kousek. Pokud ještě nesbírá, zkuste mu pořídit něco výjimečného. Třeba CD oblíbené kapely s podpisy členů nebo dres Jardy Jágra či první vydání Foglarových Rychlých šípů.

Kamila Ulčová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.