Prima maminka

30. listopadu 2017 09:00

redakce Prima Zoom

Zvládněte předvánoční úklid snadno a a efektivně s vysavačem DOMO!

Úklid zpravidla nepatří mezi nejoblíbenější činnosti, kterými člověk může trávit svůj volný čas. Nejspíše každý si prožil odpor, když měl jít uklízet. Otázka tedy zní, jak si úklid zpříjemnit?

Úklid zpravidla nepatří mezi nejoblíbenější činnosti, kterými člověk může trávit svůj volný čas. Nejspíše každý si prožil odpor, když měl jít uklízet. Otázka tedy zní, jak si úklid zpříjemnit? Odpověď je snadná: s řadou tyčových vysavačů značky DOMO. Pojďme si ale tuto otázku projít podrobněji. Vezmeme si pro tento účel do hledáčku tyčový vysavač DOMO DO215SV.

Lehký, skladný a praktický

Úklid obvykle začíná tím, že musíte vysavač připravit k práci. U běžného vysavače to představuje jít pro něj do místnosti, kde je uskladněný a přemístit tento těžký nástroj tam, kde chcete vysávat. Pokud na vás čekají schody, tak se můžete i pěkně zapotit. V případě tyčového vysavače to nemusí být vůbec nutné, protože zabírá minimum místa, je vzhledný a samostatně stojící. Disponuje případně i nabíjecí stanicí, která slouží jako stojan. Proto může klidně zůstat stát například v obývacím pokoji, kde nebude zabírat místo nebo působit jako rušivý element. A pokud byste se přece jenom rozhodli umístit jej do místnosti pro úschovu vysavače, s váhou necelé 3 kilogramy to bude hračka!

Ruční vysavač přijde vhod

Již jsme zde nakousli téma akceschopnosti. Díky své velmi nízké váze je s vysavačem skutečně lehká manipulace a je proto v podstatě neustále v pohotovosti. Oproti klasickému vysavači má ale v zásobě mnohem větší zbraň. Je jí ruční vysavač, který je součástí tyčového vysavače. Prostě a jednoduše 2v1. Tento ruční vysavač lze použít nezávisle na tyčovém vysavači. Jeho odejmutí je naprosto snadné, stačí zmáčknout jeden knoflík a můžete vysávat. Pokud se vám rozsype rýže, budete chtít vysát drobečky na pohovce apod., není nic jednoduššího, než vzít tento ruční vysavač a rychle a efektivně se s ním kalamity zbavit.

Tyčový aku vysavač DOMO – spolehlivý pomocník pro úklid

Když dojde k samotnému vysávání, tyčový vysavač si díky své extra silné baterii Li-Ion 14,4 V bez paměťového efektu poradí s vysáváním nečistot nejen na dlažbě a plovoucí podlaze, ale problém mu nečiní ani koberce. Během vysávání pro vás nebudou překážkou ani menší prostory či předměty na podlaze bránící vysávání. Tyčový vysavač má flexibilní kloub, který mu dává precizní ovladatelnost. Překážkou nebude ani vysávání pod nábytkem, protože vysavač toto vysávání umožňuje. V tom mu napomáhají také LED diody umístěně na hubici, které osvětlují prostor vysávání. Pokud bude potřeba vysát hůře dostupná místa, přijde na řadu ruční vysavač.

Když máte úklid za sebou, stačí nečistoty vysypat z 0,5l velkého zásobníku. Cyklónový systém vysávání zaručuje minimální emise a koncentraci všech hrubších nečistot do zásobníku. Jemnější nečistoty zachytí filtr nacházející se v zásobníku před motorem.

Už žádné zapojování kabelů a sestrojování hadic a sacích trubic. Tyčové vysavače stačí jednoduše zapnout a v okamžiku není po prachu a smetí ani památky, máte je stále po ruce!

Parametry vysavače DOMO DO215SV:

• Výkonný cyklónový systém vysávání se 14,4 V Li-lon baterií bez paměťového efektu

• Průsvitný zásobník na nečistoty: 0,5 l

• LED osvětlení hubice a prostoru vysávání

• Doba plného nabíjení: 4–6 hodin – V provozu vydrží +/- 40 min.

• Sklopná rukojeť, velká skladnost

• Elektrický rotační kartáč

• Včetně: nabíjecí stanice a příslušenství

Přečtěte si také:

autor: TZ

Sdílejte článek
Štítky vysavač úklid Vánoce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.