ZE ZÁKULISÍ nového pořadu. Šéf to rozpálil a ledy se hnuly

Náš (i)Prima pracovní den s Pohlreichem. Byli jsme u toho, přesněji u Zdeňky Pohlreichové na ranči, kde její muž hodil pánví, tasil špízové jehly i se mazlil s domácí "havětí". Podívejte se na videu, že tento šéfkuchař není žádná primadona. Když rozpálí gril od práce ho nevyžene ani krupobití!

Když Zdeněk Pohlreich začne vařit, v jeho práci ho nic nezastaví. Nevěříte? My už ano. Dokonce ho nezbrzdí ani zásah vyšší moci – přírody. Na vlastní oči jsme to viděli i na vlastní kuži vyzkoušeli. Při natáčení pořadu Rozpal to, šéfe! docházelo k takovým momentům, které kdyby filmaři měli ve scénáři, měli by dost práce s jejich ztvárněním.Recepty a vše o pořadu Rozpal to, šéfe! najdete na stejnojmenném webovém speciálu TADY

Rozpal to, šéfe! startuje v neděli 18. května v 18:00 na Primě!

Aprílové počasí se při natáčení ukázalo v plné kráse. Zatímco Zdeněk před kamerami například v dlani ždímal šťávu z pomerančů a chystal marinádu pro plátky ananasu, za jeho zády se stahovala temná mračna. A Zdeněk ždímal a ždímal. S jemu vlastním nadšením a úsměvem.

Ani hromy a blesky nevyvedou šéfa z míry

O minutu později: Za Zdeňkem, který právě velkým nožem pokořuje pěkně narostlý ananas, se již pod nárazy větru ohýbají stromy. Jinak klidné koně se přestávají pást.

O pět minut později: Zatímco osvětlovačům už vítr doslova odnáší lampy a odrazová deska mizí v dáli, Zdeněk otrhává bylinky a věrně do kamery popisuje jejich vůni. Teprve když mu při představování letního grilování přistane na prkénku hromada ledových krup, šéf je odhrne a prohodí: „Nic mně nezastaví, jedu do kopce i z kopce...“

Sledujte nový pořad Rozpal to, šéfe! pečlivě. Schválně, jestli poznáte díl, v němž se počasí vyřádilo asi nejvíce.

Další záběry z natáčení televizní noviky si můžete prohlédnout ve fotogalerii dole.

Těště se, začněte oprašovat grily

Respektovaný mistr kuchař se už v neděli 18. května mění na svém statku v usměvavého hostitele. Startuje Rozpal to, šéfe!

S chutěmi dokáže doslova kouzlit! S přehledem nasytí hladové koňáky, obětavé hasiče i ty nejmlsnější děti. Vše na čerstvém vzduchu, na grilu, z poctivých surovin! Zdeněk Pohlreich je prostě nejlepší. Režie F. Kölbel

Autor: Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.