Šampion Patrik Kincl se po triumfu nedostal domů. Manželka Pavla dala klíče do zámku

Zápasník Patrik Kincl včera v Ostravě obhájil svůj titul šampiona v MMA. „Rozhodně moje největší výhra tady v Oktagonu, díky za tento zápas,“ pronesl po náročném klání. O to víc ho muselo zaskočit, když po svém triumfu dorazil domů za manželkou a dcerou, ale nedostal se dovnitř do bytu.

„Za každým velkým mužem stojí silná žena,“ začala popisovat Pavla Kinclová v příběhu na Instagramu. „... která se s kámoškami ože*e, nechá klíče v zámku a tak v den svého největšího kariérního triumfu musí spát bůhví kde,“ dodala s humorem v dalším příběhu, ve kterém nasdílela i fotku obrazovky z mobilu a textovou zprávu, která jí od muže přišla. „Klíče v zámku, jako vážně?“ nechápal unavený Patrik Kincl, když se v brzkých ranních hodinách vrátil z Ostravy, kde porazil polského zápasníka Piotra Wawrzyniaka.

Zprávy od svého muže si Pavla všimla až za necelé dvě hodiny, když se vzbudila. Samozřejmě se hned s pokorou omluvila, ale kam šel Patrik složit hlavu, zatím není známo. Snad si za pár dnů po náročné přípravě a samotném zápase odpočine a pak už rodinka i s tříletou dcerou vyrazí za teplem, jak prozradila Pavla Kinclová v našem rozhovoru. Jak předeslala, budou to Kanárské ostrovy nebo Dubaj. Ještě tou dobou nebyli rozhodnuti, ale jistě se už moc těší na moře, slunce i rodinnou pohodu.

Patrik a Pavla Kinclovi na křestu Playboye:

Sdílejte článek
Štítky rodina Instagram zápas Patrik Kincl Pavla Kinclová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.