Celebrity

23. června 2023 10:50

redakce Prima Ženy

Sandru Novákovou pokousal pes v obličeji. Ukázala poraněný nos

Herečku Sandru Novákovou (41), která nyní pracovně pobývá v Chorvatsku, napadl pes. Herečka ukázala snímek poraněného nosu na svém Instagramu.

Oblíbená herečka Sandra Nováková na svých sociálních sítích ukázala snímek poraněného nosu. Popsala, jak ke zranění došlo. Rozhodla se líbat pejska, kterému se to vůbec nelíbilo. Sandra přiznala, že je do budoucna ponaučená. Měla štěstí. Vážnější poranění v takových případech nejsou ničím výjimečným.

Redakce Prima Ženy se pokusila herečku telefonicky kontaktovat. Sandra ale dosud nereagovala. Zřejmě je v plném pracovním zatížení. Také je možné, že po nehezkém zážitku si naordinovala odpočinkový den. Jediné vyjádření ke krvavému incidentu je tedy to, co sama dala na Instagram.

Sandra Nováková s režisérem Vojtěchem Moravcem natáčejí na chorvatském ostrově Brač  šestidílný seriál Na vlnách Jadranu, v němž se představí coby policejní vyšetřovatelka. Herečka tak pendluje mezi Prahou a Chorvatskem, protože ještě hraje například v seriálu ZOO.

Čtěte také: Sandra Nováková oslnila fanoušky postavou v červených plavkách

„Je to koordinačně trochu náročnější, ale natáčení v Chorvatsku je krásné. Se všemi už jsem se potkala hned první natáčecí den. Natáčeli jsem na vrcholku hory, kde byl rozhled na celý ostrov. Štáb je nesmírně milý, Chorvati se neustále usmívají a jsou natěšení, ale zároveň bych řekla, že mají oproti nám takové dovolenkové tempo,“ popsala své dojmy pro Primu, než došlo k nehezkému zranění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.