Celebrity

1. července 2022 13:30

Šarlota Chmelařová

Sandra Nováková se nečekaně vdala. Pro svatbu vybrala netradiční místo

Herečka Sandra Nováková se po více než devíti letech vztahu vdala za režiséra Vojtěcha Moravce. A svatba to byla velice nevšední, pár se totiž vzal přímo na pódiu v Lucerně, a to před premiérou filmu Hádkovi.

Své ano si herečka Sandra Nováková (40) s Vojtěchem Moravcem (35) řekli velice příhodně na pódiu v Kině Lucerna. Veselka se konala před premiérou filmu Hádkovi, který režíroval právě Moravec a v němž hraje Nováková jednu z hlavních rolí. Herečka po obřadu neskrývala dojetí a radost. „Bylo to krásné. Konečně jsme manželé,“ prohlásila nadšeně v rozhovoru pro Showtime.

Zásnuby proběhly už před dvěma lety. Radostnou zprávou se tehdy herečka pochlubila na svém Instagramu. „Řekla jsem ano,“ napsala k fotografii, na které má před obličejem ruku se zásnubním prstýnkem. Mají spolu syna Mikuláše, kterého herečka přivedla na svět v roce 2015. „Když jsem porodila, říkala jsem si, že tohle je ta největší láska, kterou mohu někomu dát. Je to čím dál intenzivnější a krásné,“ řekla v minulosti v rozhovoru pro iDnes.

Podívejte se na trailer k nové české komedii Hádkovi:

Svatbu odkládali kvůli pandemii

Velkolepou událost odkládali zejména kvůli koronavirové pandemii a s ní spojeným omezením a také kvůli pracovní vytíženosti. „Přišel nám do toho covid, další léto bylo také nejisté a pak se zdálo, že to kvůli práci nedáme dohromady. A pak přišel tento bláznivý nápad vzít se před premiérou filmu,“ vysvětlila důvody pozdržení svatby Nováková. Manžel pak prozradil, že nápad na svatbu v kině dostala Sandra. „Nápad přišel před deseti dny. Jsme nadšení a máme radost,“ prozradila Nováková.

Herečka vypadá na svůj věk naprosto skvěle a jen málokdo by jí tipoval 40 let. „Necítím se na svůj věk, tělo funguje, obličej drží. Žádné změny na sobě neplánuji. Nejsem ani člověk, který bilancuje. Nelituju ničeho, všechny kroky, za které bych se možná mohla zpětně stydět nebo které mě vedly špatným směrem, mě dostaly tam, kde jsem teď. Všechno mělo smysl a důvod. Neměla bych teď vedle sebe úžasného muže a dítě, které se nám prostě povedlo. A nebyla bych takhle šťastná,“ řekla před rokem v reportáži pro Showtime.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.