Sára Affašová a Martin Donutil řádí na Slovensku. Sluší jim to spolu, píšou fanoušci

Mladý pár si prošel náročným koncem roku a musel se vyrovnat s nešťastnou ranou osudu. Od té doby za velké vlny podpory všech sledujících i rodiny a blízkých navštívili New York, na Vánoce se vrátili do Čech a nyní sdílejí fotky ze Štrbského Plesa.

Herecký pár Sára Affašová (28) a Martin Donutil (31) měl původně strávit vánoční svátky ve třech. Mladou herečku však postihla tragédie a den před termínem porodu o syna přišla. Pro všechny to bylo velmi bolestivé a smutné období.

Martin Donutil a Sára Affašová v 7 pádech Honzy Dědka:

Sára Affašová s Martinem Donutilem proto odcestovali do Ameriky a prosili okolí o veškerou sílu v myšlenkách, aby se mohli s tragickou událostí aspoň zčásti vyrovnat. A zdá se, že se minimálně na sociálních sítích u vlastních příspěvků setkali s velkým pochopením. Jak napsala jedna z žen, která si prošla podobnou bolestí: „Jedno vím jistě! Teď už, Sáro, dokážete cokoliv!“

Na Vánoce se Affašová s Donutilem vrátili zpět do Česka a strávili je v rodinném kruhu. Začátek roku už si užívali v Tatrách a s fanoušky nyní sdílejí na sociálních sítích sérii fotek přímo ze Štrbského Plesa.

Martin Donutil a Sára Affašová tráví dovolenou na Slovensku.

Posted by Vyvolení 2013 on Sunday, January 8, 2023

Nechybí snímky přírody, nebe, zimních radovánek a hlavně společné obrázky zamilovaného páru. Zatímco o New Yorku nedávno Sára Affašová napsala: „Je to tady celkem divoké, zatím si na to hektické tempo zvykám,“ nyní to vypadá, že si na Slovensku užívají opravdovou pohodu a čerpají nové síly.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.