Společnost

8. července 2023 13:00

Vanesa Havlíková

Tragická smrt krále klinik plastické chirurgie. Tomáš Řehořek odešel v pouhých 44 letech

Jednatel společnosti Petra Clinic a známý český podnikatel Tomáš Řehořek spáchal sebevraždu. Úspěšný podnikatel se rozhodl ukončit svůj život před několika dny. Zanechal po sobě manželku Petru Řehořkovou a tři děti. Za jeho rozhodnutím měly být údajně neléčené deprese.

„Naši rodinu postihla tragická událost. Velice děkujeme všem, kteří projevili účast, podporu a nabídli pomoc. Tato událost je pro nás velice tíživá, a proto prosíme všechny, aby nám dali čas a prostor se se vším v kruhu rodiny vyrovnat. Děkujeme za pochopení,“ napsala na Instagram zdrcená manželka Petra, s kterou manžel kliniku vedl.

Sebevražda Tomáše Řehořka se podle serveru Blesk.cz odehrála už před několika dny. Podnikatel se kvůli neléčeným depresím měl údajně oběsit.

Smutná zpráva nezasáhla pouze rodinu a nejbližší, ale také klienty, kteří kliniku pravidelně navštěvovali. „R.I.P., Tomáši,“ vzkázal skrze sociální sítě herec Martin Dejdar (58), jenž patří ke klientům zmiňované kliniky.

Na ošetření sem pravidelně dochází dále například herečka Mahulena Bočanová (56), zpěvačka Lucie Vondráčková,  prezidentka nadačního fondu Vendula Pizingerová (51) či herečka Jana Paulová (68).

Sdílejte článek
Štítky smrt rodina sebevražda Mahulena Bočanová Lucie Vondráčková tragédie herec klinika Vendula Pizingerová Martin Dejdar Petra Řehořková Tomáš Řehořek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.