Seriály a filmy

17. února 2022 20:20

red

Exkluzivní ukázka ze ZOO: Albert odhalí pravou totožnost Sid. Jak se zachová?

Sid se snaží svou totožnost skrývat, co to jde. Všechno se jí ale uhlídat nepovede. Kým opravdu je, to zjistí Albert Polák. Zachová se ale tak, že vás to překvapí. Sledujte ukázku ze 7. epizody seriálu ZOO!

S arogantním Albertem (David Gránský) Sid od začátku svého angažmá v zoologické zahradě vůbec nevychází. Se svým chováním ve smyslu „patří mi celá zoo“ se není čemu divit. Se Sid se Albert střetl hned několikrát kvůli automatizovanému vozítku i kvůli dalším marginálním chybkám, kterých se každý nový zaměstnanec zoo může dopustit.

Sid si nenechá nic líbit. Ani v ZOO!

Sid má ale jeho chování už také dost, navíc vůbec netuší, že ten povýšenecký floutek je marketingový ředitel zoo. Když se s ním ráno opět střetne, sice slušně, nicméně naprosto očividně ho pošle do patřičných míst. Tohle si ale ani Albert líbit nenechá!

Když si začne Sid lustrovat, aby ji mohl co nejelegantněji ze zoo vyhodit, zjistí pozoruhodnou věc. Blonďatá holka, kterou všichni znají jako Anču, je ve skutečnosti Anna Sidonie Novotná z jedné z nejmovitějších rodin v kraji a štědrých sponzorů zoo.

V ten moment začne Albert na Sid nahlížet naprosto opačně a začne si potenciální bohatou nevěstu předcházet. Takový vztah by se mu mohl více než vyplatit. Jak bude na jeho nadbíhání koukat sama Sid a hlavně zbytek osazenstva zoo, které Alberta dobře zná?

To sledujte v 7. epizodě seriálu ZOO ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo už teď v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 11. 6. 2023

Nadcházející den vám bude vyhovovat, ale nesmíte očekávat zázraky. Nyní je čas uzdravování. V následujících týdnech obnovíte harmonii svých energií a díky lepší stravě a životnímu stylu získáte zpět svou kondici. Přestavba čeká i váš citový život, protože najdete odvahu postavit se některým znepokojivým otázkám.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.