zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

V 1. MISI neobstál fešák Ondřej Kubina: Peruánskou manželku si přivezl z mise v Austrálii

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová, foto: FTV Prima , Vydáno: 30.08.2021
Z vojenského seriálu 1. MISE vypadl první frekventant. Mladý doktor Luděk Hnyk doplatil na svou obsedantně kompulzivní poruchu a musel výcvikový kurz opustit. Jeho představitel Ondřej Kubina se na rozdíl od něj místo vojny vydal po střední škole na zkušenou do Austrálie. Kromě osamostatnění a jedinečných zážitků si od protinožců přivezl i manželku. Pusťte si na videu níže, co své životní první misi herec říká.

reklama

Ondřej Kubina, který se jako kadet Hnyk snažil v 1. MISI uspět v tvrdém výcviku a dostat se do elitní mezinárodní jednotky, je dobrodruh, který se nebojí žádných velkých výzev. Jednu takovou má i přes svůj mladý věk už sebou a ovlivnila ho zřejmě na celý život.

„Říkal jsem si, že když můj táta šel po střední na vojnu, já se zocelím cestou. Chtěl jsem si zkusit žít v zahraničí, postavit se na vlastní nohy, živit se sám a naučit se pořádně anglicky. Tak jsem odjel do Austrálie. Studoval jsem tam jazykovku a pracoval,“ vypráví Ondřej, kterému se podařilo právě díky práci poznat kus této země.

Herec Ondřej Kubina v exkluzivním rozhovoru pro magazín Prima Ženy popsal svoji skutečnou první misi.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ondřej Kubina - Moje 1. MISE

„Začal jsem tím, že jsem tam myl nádobí, ale pak jsem se rozhodl, že bych chtěl Austrálii víc procestovat. Změnil jsem práci, koupil jsem si skútr, jezdil po Sydney a rozvážel pizzu,“ vzpomíná mladý herec, který v cizině našel dokonce i lásku. Ač se to může zdát jako příběh z červené knihovny, jejich city byly natolik silné, že původní plány vzaly za své a jeho Claudie s ním nyní žije v České republice. „Svoji ženu Claudii jsem si našel v Austrálii. Je to Peruánka. Původně jsme spolu chtěli chodit jenom tam s tím, že se pak naše cesty rozejdou, ale už to nešlo,“ krčí rameny s úsměvem Ondřej.

Projekt 1. MISE zvládnou jen ti nesilnější.

Marek Němec je zpět! Jako doktor Hofbauer z 1. MISE se zase pere a cvičí vojáky

Ondřej Kubina se po návratu z Austrálie dal na studia

Ač měl blízko k umění a vystudoval konzervatoř, jeho kroky vedly po návratu z Austrálie kupodivu na „neuměleckou“ školu. „Chtěl jsem mít něco vedle herectví a současně rozvinout herectví. Potřebuji pořád nějakou inspiraci a múzu. A také něco vědět. Hloupý herec nebude nikdy nic moc,“ vysvětluje Kubina, proč si zvolil studium na pražské VŠE.

Vojenský výcvik přežijí jen ti nesilnější! 1. MISE není pro slabé.
Autor: FTV Prima Vojenský výcvik přežijí jen ti nesilnější! 1. MISE není pro slabé.

Jak sám ale přiznává, přijímačky byly jedna věc, samotné studium a zkoušky druhá. „Dostat se tam bylo poměrně složité, ale horší bylo se tam udržet, po konzervatoři byla matika, ekonomie a účetnictví skok, který jsem musel nějak zvládnout. Před pár týdny jsem dokončil bakaláře a chci navázat magisterským studiem, tak ze mě snad bude inženýr,“ přeje si Ondřej, který jako první vypadl ze dvanáctky frekventantů.

Ondřej Kubina.
Autor: FTV Prima Ondřej Kubina.

V rámci složité zkoušky, kterou jim v 1. MISI připravil Jan Dolanský jako plukovník Hofman, se totiž ukázalo, že trpí obsedantně kompulzivní poruchou, což se bylo pro účast v zahraniční misi nepřekonatelnou překážkou. S Ondřejem jsme se sice museli již rozloučit, ale dalších jedenáct kadetů bude o své vysněné místo bojovat v seriálu 1. MISE každou středu od 20:15 na Primě.

Pokud jste neviděli premiérový díl 1. MISE v televizi, na který se dívalo 889 tisíc diváků a dostal se tak na špičku sledovanosti nedělního večera, můžete si ho již nyní pustit na iPrima.cz. Navíc bude mít v úterý premiéru i na kanálu YouTube.

reklama

Související témata: 1. MISE , Ondřej Kubina , 1. MISE , seriál 1. MISE , seriál 1. MISE online , exkluzivní rozhovor

reklama

Přečtěte si také

reklama