Další šok v Sestřičkách: Lukáš je podezřelý z vraždy! Spáchal sebevraždu?

Když na konci minulého dílu seriálu Sestřičky najdou Saša a Rasputin ležet Lukáše v bezvědomí vedle těla mrtvého Havleny, vypadá to celkem jednoznačně. Lukáš vzal spravedlnost do svých rukou, s vrahem svých rodičů si to vyřídil sám a nakonec se pokusil spáchat sebevraždu. Je to ale skutečně tak, jak to vypadá? Jak to Lukáš vysvětlí, až se probudí? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Nedlouho poté, co se ukázalo, že měl zdravotní bratr Lukáš ze seriálu Sestřičky pravdu a usvědčený vrah jeho rodičů Havlena využil hospitalizaci v nemocnici k útěku, zmizel z rubavského urgentu i on sám. Saša s Rasputinem na nic nečekali a vydali se ho hledat. K jejich zděšení ho našli v bytě jeho babičky ležet v bezvědomí. A co víc. Vedle něho seděl k židli připoutaný Havlena bez známek života a na stole ležel dopis na rozloučenou. Celé se to zdá být více než jasné – Lukáš se nedokázal smířit s tím, že bude Havlena na svobodě, našel ho a pomstil svoje rodiče. Aby unikl trestu i výčitkám, rozhodl se spáchat sebevraždu. Byl by ale něčeho takového opravdu schopný?

Nikdo by se asi nemohl divit, kdyby Lukášovi ze Sestřiček po tom všem, co prožil, ruply nervy a skoncoval to s vrahem Havlenou na vlastní pěst. Jenže to by to nesměl být spravedlivý a mírumilovný Lukáš, který sice vždycky nesnášel podvody a nečestné chování, ale sám by se ho nedopustil. Saša ani Rasputin proto nechtějí věřit, že by něco takového udělal, i když se to zdá být zřejmé. Nejen oni, ale i policejní vyšetřovatel netrpělivě čeká, až se Lukáš probudí a řekne jim, co se skutečně stalo. Když se ale konečně dočkají a Lukáš se probere, nedozvědí se nic nového. Tvrdí jim totiž, že si nic nepamatuje.

Lukáš ze seriálu Sestřičky ztratil paměť

Major v tom vidí jasný záměr, jak se vyhnout výpovědi a případnému trestu, možná že dokonce ani Saša nevěří, že si na nic nevzpomíná. Ve chvíli, kdy je s ním v pokoji sama, ale pochopí, že skutečně nelže. Jelikož s ní nechce mluvit, rýpne si do něho poznámkou, že ho vlastně vůbec nemuseli zachraňovat, protože kdyby byl tuhej, pokecala by si s ním úplně stejně. Na to jí Lukáš odpoví, že ničemu nerozumí. Saša je ráda, že konečně začal komunikovat, Lukášovi ale stékají po tváři slzy. „Já si nic nepamatuju,“ řekne jen. „Já vím. Asi jsi zapomněl, že jsi nám to říkal,“ připomene mu Saša. „Ne, Sašo, ty to nechápeš. Já si nic nepamatuju,“ znovu pomalu opakuje nešťastný Lukáš a zdůrazňuje slovíčko „nic“. „Já si nepamatuju Havlenu, ten dopis… Co když jsem to fakt udělal?“ není si jistý sám sebou a utápí se ve strachu a pochybnostech.

Spáchal Lukáš skutečně vraždu? Zabil Havlenu a pak se pokusil sprovodit ze světa i sám sebe? Ale proč si nic nepamatuje? Není to nějaký zákeřný plán, jak to na Lukáše hodit? Nebo se ho chce někdo zbavit?

Sledujte další díl seriálu Sestřičky ve středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.