zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Další šok v Sestřičkách: Lukáš je podezřelý z vraždy! Spáchal sebevraždu?

Žaneta Dernerová , Vydáno: 09.06.2021
Když na konci minulého dílu seriálu Sestřičky najdou Saša a Rasputin ležet Lukáše v bezvědomí vedle těla mrtvého Havleny, vypadá to celkem jednoznačně. Lukáš vzal spravedlnost do svých rukou, s vrahem svých rodičů si to vyřídil sám a nakonec se pokusil spáchat sebevraždu. Je to ale skutečně tak, jak to vypadá? Jak to Lukáš vysvětlí, až se probudí? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

reklama

Nedlouho poté, co se ukázalo, že měl zdravotní bratr Lukáš ze seriálu Sestřičky pravdu a usvědčený vrah jeho rodičů Havlena využil hospitalizaci v nemocnici k útěku, zmizel z rubavského urgentu i on sám. Saša s Rasputinem na nic nečekali a vydali se ho hledat. K jejich zděšení ho našli v bytě jeho babičky ležet v bezvědomí. A co víc. Vedle něho seděl k židli připoutaný Havlena bez známek života a na stole ležel dopis na rozloučenou. Celé se to zdá být více než jasné – Lukáš se nedokázal smířit s tím, že bude Havlena na svobodě, našel ho a pomstil svoje rodiče. Aby unikl trestu i výčitkám, rozhodl se spáchat sebevraždu. Byl by ale něčeho takového opravdu schopný?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (74) - upoutávka

Nikdo by se asi nemohl divit, kdyby Lukášovi ze Sestřiček po tom všem, co prožil, ruply nervy a skoncoval to s vrahem Havlenou na vlastní pěst. Jenže to by to nesměl být spravedlivý a mírumilovný Lukáš, který sice vždycky nesnášel podvody a nečestné chování, ale sám by se ho nedopustil. Saša ani Rasputin proto nechtějí věřit, že by něco takového udělal, i když se to zdá být zřejmé. Nejen oni, ale i policejní vyšetřovatel netrpělivě čeká, až se Lukáš probudí a řekne jim, co se skutečně stalo. Když se ale konečně dočkají a Lukáš se probere, nedozvědí se nic nového. Tvrdí jim totiž, že si nic nepamatuje.

Lukáše najdou v bezvědomí.
Autor: FTV Prima Lukáše najdou v bezvědomí.

Lukáš ze seriálu Sestřičky ztratil paměť 

Major v tom vidí jasný záměr, jak se vyhnout výpovědi a případnému trestu, možná že dokonce ani Saša nevěří, že si na nic nevzpomíná. Ve chvíli, kdy je s ním v pokoji sama, ale pochopí, že skutečně nelže. Jelikož s ní nechce mluvit, rýpne si do něho poznámkou, že ho vlastně vůbec nemuseli zachraňovat, protože kdyby byl tuhej, pokecala by si s ním úplně stejně. Na to jí Lukáš odpoví, že ničemu nerozumí. Saša je ráda, že konečně začal komunikovat, Lukášovi ale stékají po tváři slzy. „Já si nic nepamatuju,“ řekne jen. „Já vím. Asi jsi zapomněl, že jsi nám to říkal,“ připomene mu Saša. „Ne, Sašo, ty to nechápeš. Já si nic nepamatuju,“ znovu pomalu opakuje nešťastný Lukáš a zdůrazňuje slovíčko „nic“. „Já si nepamatuju Havlenu, ten dopis… Co když jsem to fakt udělal?“ není si jistý sám sebou a utápí se ve strachu a pochybnostech.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (74) - Lukáš si nic nepamatuje

Spáchal Lukáš skutečně vraždu? Zabil Havlenu a pak se pokusil sprovodit ze světa i sám sebe? Ale proč si nic nepamatuje? Není to nějaký zákeřný plán, jak to na Lukáše hodit? Nebo se ho chce někdo zbavit?  

Jan Nedbal a Sandra Nováková v seriálu Sestřičky.

Neplánovaná odveta v seriálu Sestřičky. Lukáš zaútočí na pacienta! Proč?

Sledujte další díl seriálu Sestřičky ve středu od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Sestřičky , Sestřičky , seriál sestřičky , seriál Sestřičky online , jan nedbal , Sandra Nováková , Roman Zach

reklama

Přečtěte si také

reklama