zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Neplánovaná odveta v seriálu Sestřičky. Lukáš zaútočí na pacienta! Proč?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 07.06.2021
Zdravotní bratr Lukáš ze seriálu Sestřičky zažil jednu z nejhorších věcí, co se může stát – přišel o rodiče. A co hůř, byli zákeřně zavražděni. Když se má proto dívat, jak je o jejich vraha Havlenu v nemocnici postaráno, může vzteky vyletět z kůže. Dojde to až tak daleko, že se nechá vyprovokovat a na Havlenu zaútočí! Podívejte se na exkluzivní ukázku.

reklama

Lukáš v seriálu Sestřičky prožil hrozné chvíle. Jeho rodiče nechal gangster Havlena zabít a on pak s babičkou, majorkou Hartmanovou, dlouho bojovali, aby ho usvědčili a dostali za mříže. Když se jim to povedlo, nemohli tomu ani věřit. Jaké je proto pro Lukáše překvapení, když se dozví, že Havlena je převážen z vězení do rubavské nemocnice. Nechápe, že kvůli nějaké zlomené ruce a pohmožděninám se dostane ven, byť jen na ošetření. Všechny varuje, že to určitě není jen tak a že má v plánu uprchnout. I když ho ostatní uklidňují, že ho budou hlídat policisté, ať nemá obavy. Lukáš je přesvědčený, že se nemýlí!

Jan Nedbal a Sandra Nováková v seriálu Sestřičky.
Autor: FTV Prima Jan Nedbal a Sandra Nováková v seriálu Sestřičky.

Nemůže to nechat být a zajde za Havlenou do jeho pokoje. Ten se rovnou zeptá, jestli ho přišel zabít. Lukáš mu odpoví, že to není špatný nápad. Havlenu to ale nerozhodí: „Na to nemáš koule, mladej,“ odpoví mu. „Zato vy je máte pořádný. Nechat se zkopat a zlomit si ruku… To všechno kvůli tomu, abyste mohl zdrhnout. To chce kuráž,“ snaží se z něho dostat jeho plán Lukáš. Havlena mu ale tvrdí, že je na omylu, že by se dobrovolně takhle zřídit nenechal. „Ty snad věříš i tomu, že ty a tvoje bába jste jediní, kdo je na mě nas*anej. To bych byl naprosto v pohodě,“ rýpne si do Lukáše Havlena. Ten si ale trvá na svém. „Přestaňte s tou komedií, já vím moc dobře, že chcete zdrhnout. Ale já tu budu, jasný? Budu vás sledovat,“ varuje ho odhodlaný Lukáš. Havlena se jen ušklíbne, že s tím nemá problém, a ještě naštvanému Lukášovi poděkuje, že ho bude hlídat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky: Lukáš škrtí Havlenu

Ve chvíli, kdy si Havlena začne diktovat, co by si dal k jídlu a co by mu měl Lukáš přinést, ztratí Lukáš nervy, vrhne se k Havlenovi a chytí ho pod krkem. „Ty hajzle! Nejradši bych tě sejmul tady, hned,“ cedí na něj skrze zuby. Havlena na nic nečeká a volá na pomoc hlídajícího strážníka. Policista vidí přes okno do pokoje, co se děje, vletí dovnitř a vyzve Lukáše, aby od Havleny okamžitě odstoupil. Ten naštěstí nijak neprotestuje, přestane vězně škrtit a zvedne ruce nad hlavu na znamení ústupu. „Zešílej jste? Mám zbraň, mohl bych vám ublížit,“ rozčiluje se strážník. Zdravotní bratr se brání tím, že pacienta jenom kontroloval. Na tuto zřejmou lež policista absolutně nereaguje a jen štěkne, ať vypadne z pokoje pryč. „Zabil mi rodinu,“ řekne ještě na vysvětlenou Lukáš.

Závěr seriálu Sestřičky se blíží. Slibuje napětí do poslední minuty.

Známe konec seriálu Sestřičky! Drama i romantika do poslední minuty

Než odejde, policista mu rozhodně oznámí, že k tomuto pokoji se už nepřiblíží. Jakou další dohru bude tento incident mít? Nechá to Havlena bez odplaty? A jak se k tomu postaví nová vrchní sestra Míša Kratochvílová? Přimhouří v tomto případě oči, nebo Lukáše potrestá?

Další emotivní díl seriálu Sestřičky sledujte v pondělí od 20:15 na Primě.

Dojemné loučení: Marek Němec se Sabinou Laurinovou.

Mery byla krásná osoba. První reakce Laurinové a kolegů na nejsmutnější scénu seriálu Sestřičky

reklama

Související témata: Sestřičky , Sestřičky , seriál sestřičky , seriál Sestřičky online , jan nedbal , odveta

reklama

Přečtěte si také

reklama