Seriály a filmy

16. září 2021 05:59

Drama na statku Slunečná: Janek padne postřelený k zemi. Sledujte ukázky

Slunečná (124) - upoutávka

Obavy všech se naplnily – Predrag začíná vykonávat svou krevní mstu. Jde mu samozřejmě o Johna, o Janka, ale také o těhotnou Týnu. Mafián se ukáže přímo na Slunečné, kde na Janka a všechny zaútočí. Na místě zůstanou i oběti. Kdo zemře rukou mafiána?

Bětě je od rána špatně, cítí v ovzduší smrt. Začíná mít pocit, že Týna neměla odhánět bodyguarda, kterého jí přivedl Janek. Týna si nebezpečí nepřipouští, jak se ale ukáže, šeredně se mýlí.

Janek se o Týnu bojí natolik, že si pro ni přijede až na statek, kde ji chce přesvědčit, aby s ním odjela do bezpečí. Jenže Týna už s Jankem opravdu nechce nic mít a opustit s ním statek, to ani náhodou. Jenže tady jde opravdu o život!

Podívejte se na video:

Zdeněk vymýšlí plán, jak na Dianu. Když si přečetl smlouvu o tom, že jí Lída dá milion korun za to, aby jej opustila, začne vymýšlet, jak peníze Dianě vzít. Kdo jiný by mu měl pomoci než kamarádka Ála. Jakmile se do záležitosti vloží Konvice, je jasné, že peníze se u Diany moc neohřejí.

Za Johnem přichází na schůzku do Solange neznámá žena, která chce finančně vstoupit do Solange. O to ovšem John nestojí. Také Hana cítí, že něco není v pořádku. Žena je ale neodbytná, Johna zaskočí dokonce přímo u něho doma. Je jasné, že je zle. A určitě nepůjde jen o lechtivé hrátky!

Jonh Linhart se ocitne v nesnázích:

Podivnou návštěvu bude mít samozřejmě na svědomí albánský mafián Predrag. Ten se vypraví dokonce přímo na Slunečnou, kde půjde o život. Koho Predrag v rámci msty popraví?

Na to se mrkněte v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Slunečnou sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.