Seriály a filmy

5. července 2021 11:00

Dvojka na zabití Jakub Prachař a Sara Sandeva spolu na place vychází na pohodu!

Nový seriál FTV Prima Dvojka na zabití, jehož natáčení je právě v plném proudu, přináší v hlavních rolích Jakuba Prachaře a Saru Sandevu coby nadporučíka Martina Rykla a ambiciózní podporučici Karolínu Světlou. Ti dva si sice zpočátku vůbec „nesednou“, nicméně to pouze před kamerou. Jinak spolu oba herečtí představitelé vycházejí výborně.

Karolína Světlá v podání Sary Sandevy má ráda ve věcech pořádek. Stejně tak má dopředu nalinkovaný i svůj život. Protože pochází z rodiny policistů, ambice si neklade nízké, chce se stát policejní prezidentkou. Do toho ale zároveň potřebuje skloubit i rodinu, proto je potřeba i důležité životní události typu založení rodiny zařadit do plánu.

Protiklady se přitahují? Ano, pokud jste Dvojka na zabití

Tento životní přístup je ale přesným opakem toho, jak svůj život vidí Martin Rykl (Jakub Prachař). Coby policista je naprostý profesionál, v soukromém životě ale je ale spíš chaotik. Není se čemu divit, dřívějšímu pohodáři život uštědřil tvrdou lekci, kdy byla tragicky zavražděna jeho manželka.

Od té doby Rykl kašle skoro na všechno. Právě do jeho týmu přichází Karolína Světla a od začátku je jasné, že jsou totálními protiklady. Na druhou stranu ale všichni dobře víme, že protiklady se přitahují. A právě o tom bude nový kriminální seriál Dvojka na zabití, na který se budete moci těšit již brzy na Primě.

Jak prozradil v jednom z rozhovorů představitel hlavního hrdiny Jakub Prachař, na place se se svou hereckou kolegyní Sarou Sandevou nepotkali poprvé. A spolupráci si pochvaluje navzdory tomu, že díky scenáristickým linkám si postavy Rykla a Karolíny zrovna nerozumí. Tedy alespoň zpočátku!

Nový seriál nabitý hereckými hvězdami

Vedle ústřední „dvojky na zabití“ se v seriálu představí i další známí herci. Jako Ryklův nadřízený zazáří Miroslav Vladyka, který konečně dostane příležitost vážnější role v kriminálním žánru. Ryklovi bude sekundovat druhá „dvojka na zabití“, a to podporučík Dlouhý a poručík Krátký v podání Milana Šteindlera a Norberta Lichého. Jeden doslova sní, na co přijde, a druhému doslova chybí část mozku. Je jasné, že tahle dvojka vás na obrazovce bude bavit.

V dalších rolích se můžete těšit na Petra Vaňka v roli svérázného patologa Plevy, kterého už žádná, byť sebeohavnější mrtvola nerozhází. Celý kriminální tým pak doplní Filip Kaňkovský coby policejní technik Koťátko, další svéráz, s nímž se na obrazovce určitě nebudete nudit!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.