Exkluzivně: Jak se natáčela znělka seriálu ZOO a čím novinka potěší fanoušky Slunečné?

Proběhla první klapka natáčení v nových ateliérech seriálu ZOO. Zahájila ji Eva Burešová s písní Bílý kůň. Slavný hit v podání Evy si přišla osobně poslechnout i jeho původní zpěvačka Marie Rottrová, která se stala patronkou seriálu. Akce se zúčastnila i producentka Lenka Hornová a uvedla, že ZOO vymýšleli pro fanoušky Slunečné, aby tak na ni mohli navázat a vynahradili divákům smutek po oblíbeném seriálu.

Před vystoupením s písní Bílý kůň panovala u Evy Burešové lehká nervozita, jelikož si ji přišla poslechnout sama Marie Rottrová. Jak se nakonec ukázalo, obavy byly zbytečné. „Nechci hodnotit, ale líbilo se mi to. Bylo to jiný, jinak pojatý, ale moc hezký,“ chválila svou kolegyni Rottrová, která si akci moc užívala.

Co herci seriálu popřáli?

„Bylo to prima, doslova. Já mám zvířata ráda, ale vím, že to nebude jen o nich. Budou tam i citové a vztahové zápletky. Myslím, že to může být hezký, a když mě televize Prima pozvala jako patronku, velmi ráda jsem to přijala. Těším se na ten seriál,“ dodala ještě legendární česká zpěvačka.

Při takové slavnostní příležitosti popřáli herci seriálu hodně zdraví a samozřejmě to v televizi nejdůležitější – hodně diváků!

S nejoriginálnějším přáním ovšem přišla Michaela Tomešová, která v seriálu ztvárňuje sekretářku a bude se vyskytovat převážně po boku Davida Gránského a Jitky Freimanové. „Přeji seriálu co nejvíc zvířat a co nejmíň lidí, kteří se chovají jako zvířata,“ popřála Tomešová.

Podívejte se také, jak proběhla úplně první klapka natáčení seriálu ZOO:

Natáčela se i nová znělka seriálu ZOO!

To, že se seriál blíží do finále příprav a za chvíli se na něj opravdu můžete těšit na televizních obrazovkách, dokazuje i fakt, že se dotočila televizní znělka seriálu a z našich herců se stali na chvíli takové opičky před zeleným plátnem. „Je to věc, která k tomu patří, a je to trochu stres,“ přiznal Robert Urban. To Eva Burešová byla o něco méně kulantní. „Mě to nebaví, já jsem z toho vždy tak otrávená,“ prohlásila s úsměvem a dodala: „Samozřejmě vždy když bude ten seriál začínat, budu ráda, že jsem ve znělce, že jo.“

Nový seriál ZOO můžete vidět na televizních obrazovkách užod čtvrtka 13. ledna 2022!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.