zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní ukázka: Jak zareaguje Lukáš během rande naslepo na dvojsmysl o přeměření?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 18.10.2021
Devětadvacetiletá Daniela a sedmatřicetiletý Lukáš během seznamovací večeře nepřímo zabrousí i na téma důležitosti délky mužského pohlaví! Jeho reakce? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

reklama

Tihle dva by si mohli rozumět. Vypadají, že mají hodně společného. Daniela, která se přišla seznamovat hodně nervózní, se považuje za komunikativní a společenskou ženu. Ráda a hodně pracuje. „Mám psa, a to je to jediné, co mě vytáhne z baráku, jinak bych měla sto třicet kilo a seděla bych pořád u počítače. Hlavu si čistím taky na motorce, ráda jezdím svižně, nebojím se toho,“ říká účastnice posledního dílu První večeře. „Jsem sama čtyři roky,“ dodává.

A jakou má představu o ideálním muži? „Můj budoucí partner by měl mít dobré vztahy s rodinou. Měl by být samostatný, pracovitý a komunikativní. Nemusí to být princ na bílém koni, ale rozhodně nechci, aby lhal,“ nechala se slyšet před rande naslepo.

První večeře Martina Böhma s Janou Hessovou.

Martin musel na prvním rande přiznat: Pracuji s lidmi, mrtvými. Co na to jeho partnerka?

I Lukáš se řadí mezi workoholiky. „V poslední době jsem časově zaneprázdněný, především kvůli práci. Už delší dobu jsem sám a cítím, že to chce nějakou změnu. Člověk potřebuje nabrat i jiný smysl života než jen práci. Je třeba zase žít naplno a osobní život je důležitý,“ vysvětluje Lukáš, který rád věci řeší v klidu. „I když vypadám jako Rambo, tak jsem hodně flegmatický.“

Pět centimetrů štěstí

V závěru večeře přišla u stolu řeč i na intimní téma! Při konzumaci dezertu Lukáš konstatoval: „Člověk zjišťuje, že ty porce nemusí být tak velký, jak vždycky jí.“ Daniela zareagovala  dvojsmyslem. „I malej je dobrej,“ zaskočila partnera. „Otázka je, co je malej,“ reagoval Lukáš. „Mám to změřit?“ chopila by se akce Daniela, ale Lukáš ji odmítl. „Není to o centimetrech. Tohle mělo pět centimetrů a jak jsme spokojení,“ dodala. Více sledujte v seznamovací show První večeře v pondělí večer ve 21:35 na Primě!

První večeře Leony s Vladimírem

Nekompromisní Leona šokuje partnera u první večeře: Nemáš rád tetování? Támhle jsou dveře!

reklama

Související témata: První večeře , délka penisu , seznamovací show , První večeře online , FTV Prima , rande na slepo

reklama

Přečtěte si také

reklama