Seriály a filmy

18. května 2021 10:00

Exkluzivní video: Seznamte se s Annou, dcerou Evy Holubové v seriálu Slunečná

Slunečná (106): Hanina dcera

Na Slunečné nečekaně vypluje na povrch jedno dlouho střežené tajemství. Hana Schwartzmüllerová v podání Evy Holubové má dceru, která se za pomoci Maroše Kramára jednoho dne zjeví v kanceláři. A šok to bude pro všechny! Podívejte se na to ve 106. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý od 20:15 na Primě nebo kdykoliv jindy v archivu iPrima!

Hana skrývá před rodinou Linhartových jedno tajemství z dávné minulosti. Před mnoha lety přišla o dceru, která se za nejasných okolností dostala k adopci a od té doby o ní neměla žádnou zprávu. Jednoho dne se ale ukáže na prahu dveří a tím se v seriálu Slunečná objeví i herečka Zuzana Kajnarová jako dcera Anna. „Lákali mě na příjemnou, průchozí roli, kde si zahraji s dobrými herci,“ prozrazuje Kajnarová, která se tak poprvé pracovně setkala s Evou Holubovou. „S Evou jsme se osobně neznaly, jen od vidění. Je neuvěřitelně laskavá, milá a hezky se ke mně od začátku chovala. Je s ní legrace, má nadhled, který je u natáčení takových velkých projektů oživující, a zároveň je poctivá,“ říká o své seriálové biologické mamince.

Prohlédněte si Zuzanu Kajnarovou v seriálu Slunečná

Slunečná se natáčí už rok a půl, je to zaběhnutý kolos, a tak by se mohlo zdát, že nebude snadné se začlenit. Opak je pravdou. „Docela mě překvapilo, že je to opravdu velké, a překvapilo mě také, jak to skvěle funguje. Všichni lidi, kteří v tom dělají, přesně vědí, co a jak. Všechno šlape a je příjemné, že to jde. Nikdy jsem extrémně na nic nečekala a nestalo se, že by něco nebylo. Jede to opravdu výborně. Lidi jsou sehraní, jsou na sebe zvyklí a do toho se dobře nastupuje. Navíc myslím, že už jsem docela zkušená, takže jsem do toho vplula poměrně snadno,“ přiznává herečka, která při prvním vstupu na obrazovku lehkou podobu se svou seriálovou maminkou nezapře. „Možná bych řekla, že jsem víc podobná svému otci, ale kdo to je, říct nemůžu.“

Coby Anna se Zuzana Kajnarová ukáže v seriálu jako milá, ostýchavá žena, ale vše se bude vyvíjet jinak. „Začínám jako dcera, která je milá, ale protože se Anně naskytne situace, které využije, tak se její charakter trochu změní. Mám přislíbeno, že se to zlepší a nebude ze mne potvora, tak uvidíme. Zatím jsem ve fázi, že bych neřekla, že to její chování je hezké. Jak se na začátku zdá fajn, tak to tak rozhodně nebude,“ naťukává svoji úlohu ve Slunečné Zuzana Kajnarová.

Podívejte se na to ve 106. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý od 20:15 na Primě nebo kdykoliv jindy v archivu iPrima!