zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Hvězda Sestřiček Marek Němec o natáčení výbuchu: Je to šílený, ale výborný zároveň

David Hofbauer při výbuchu v Rubavě v seriálu Sestřičky Modrý kód
Autor: FTV Prima/Sestřičky Modrý kód David Hofbauer při výbuchu v Rubavě v seriálu Sestřičky Modrý kód
Žaneta Dernerová , Vydáno: 27.06.2021
Marek Němec byl jako doktor David Hofbauer součástí seriálu Modrý kód a Sestřičky téměř celou dobu jejich vysílání. Dal si sice necelou dvouletou pauzu, ale i díky nátlaku fanoušků se nechal přesvědčit k návratu. Arogantní a nebezpečně přitažlivý Hofbauer tak byl jak u počátku oblíbeného seriálu, tak u jeho závěru. V obou případech byl na místě tragické události a zachraňoval lidi zpod trosek. Podívejte se na exkluzivní sestřih.

reklama

Herec Marek Němec měl v seriálu Modrý kód i Sestřičky vždy štěstí na náročné akční scény. Tvůrci seriálu mu je předepsali v úvodním prvním dílu i v tom závěrečném. Postava nepřístupného sexy Hofbauera se pokaždé objeví v místě nějaké katastrofy. Toho se ale zkušený David nikdy nezalekne a pacienty ošetřuje kdekoliv. A že se často jedná o naprosto extrémní podmínky.

Duchapřítomný Hofbauer zachraňuje kdekoliv  

Hned v prvním dílu Modrého kódu odmítá David Hofbauer opustit dům, u kterého hrozí zřícení. Místo toho provádí zraněnému bez ohledu na svou bezpečnost přímou masáž srdce. Záchrana lidského života je pro něj na prvním místě. I v kritických chvílích si ví rady a při poskytování první pomoci neváhá improvizovat a využít všech dostupných předmětů.

Trosky a sutiny se mu nevyhnuly ani v posledním díle Sestřiček. Kdyby nebyl zapomnětlivý, nemusel na místě výbuchu v Rubavě vůbec být! Jeho roztěkanost ho ale dohnala. Těsně před začátkem svatebního obřadu jeho nejlepšího kamaráda Rasputina zjistí, že jako svědek není zrovna spolehlivý. Snubní prstýnky totiž nechal na urgentu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (78): Svatba

Do rubavské nemocnice se tak vrátí jen několik minut před katastrofou. Po úniku plynu a mohutné explozi, při níž vyletí celá budova do vzduchu, je prvním, kdo se vzpamatuje a duchapřítomně začne společně se zdravotní sestrou Šárkou pomáhat raněným. I při této tragédii David opět unikne smrti. Zdá se, že doktor Hofbauer extrémní situace přímo přitahuje.

Marek Němec si natáčení výbuchu užíval 

To ale vůbec nevadí jeho představiteli Marku Němcovi. Ten si naopak natáčení těchto scén užívá. Nejinak tomu bylo v případě rubavského výbuchu. „Vypadá to skvěle. Jsme úplně nadšení. Je to šílený, ale výborný zároveň. Přijde mi, že jsme v nějaké počítačové hře. Mám pocit, že se tu objeví vetřelec. Je skvělé, že Prima umožnila to zdevastovat, je bezvadný v tom pracovat,“ nemohl si vynachválit natáčení v sutinách. „Současně je pro mě těžké se zkoncentrovat. Měli jsme tu kaskadéry, byl tu Martin Hub, to je kaskadérský guru. V prvním díle Hofbauer taky přišel k něčemu hořícímu a zachraňoval, teď ale nikoho nezachráním, teď to oddřou jiní,“ komentoval skromně Marek záchranářské zásluhy Hofbauera.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Marek Němec na začátku i na konci seriálu Sestřičky Modrý kód

Sám si je vědom skutečnosti, že mu scenáristé dopřáli vypjaté okamžiky na začátku Modrého kódu i na konci Sestřiček. „Je to trochu symbolický, jsem otvírák i zavírák seriálu. V prvním díle jsem se připletl k výbuchu a v posledním bude taky katastrofa. V závěrečném dílu mám na sobě smoking, a dokonce i tančím. Myslím, že je to důstojné rozloučení se seriálem,“ dodal Marek Němec.

Poslední scéna seriálu Sestřičky. Výbuch.

Atmosféra jako na pohřbu, říkají herci o drsném konci seriálu Sestřičky. Stál miliony

reklama

Související témata: Sestřičky , Sestřičky , seriál Sestřičky online , Marek Němec , David Hofbauer , konec seriálu Sestřičky , výbuch , katastrofa

reklama

Přečtěte si také

reklama