Seriály a filmy

26. října 2021 20:20

John Linhart, jak ho neznáte. Rupnou mu nervy! Koho seřve a proč?

Slunečná (136) - Johnův výbuch

John Linhart to už nevydrží a vybouchne. Pravdou ale je, že k tomu bude mít oprávněný důvod. Jeho biologická dcera Anna ho k tomu v podstatě dotlačí, a to svým chováním vůči Haně. Sledujte už teď exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná. Mrknout se na ni můžete také dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně.

Anna se chystá odjet i s Filípkem do Německa, aby se tak zbavila vlivu Johna a Hany. Ti chtějí být Anně konečně alespoň trochu rodiči a Filípkovi prarodiči. Jenže Anně se tato jejich snaha vůbec nezamlouvá.

Překvapení v seriálu Slunečná

Hana už ale nechce o dceru a vnuka nikdy přijít. I John by jí tohle přání za jakýchkoliv podmínek splnil. Takže když se Hana nabídne, že s Annou a Filipem odjede do Německa, v jejím rozhodnutí jí nebrání. Bohužel se ale od Anny dozví, že o Hanin doprovod rozhodně nemá zájem. Své matce to sice neřekne, zato Johnovi vyjeví své přání upřímně.

A John prostě vybouchne a vůči Anně si přestane brát naprosto servítky! Jak tahle scéna dopadne? Nezprotivil si tímto chováním Annu John ještě více?

To sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete vidět také on-line v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.