Seriály a filmy

3. června 2021 04:59

John Linhart potřetí otcem. Kdo je v seriálu Slunečná jeho dcera?

Slunečná (111) - upoutávka

Tak tohle tedy John Linhart nečekal. Ve svých letech je potřetí otcem. Kdo je šťastná maminka? Sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě další epizodu seriálu Slunečná a dozvíte se vše!

Jakub se pod vlivem nesnesitelných bolestí rozhodl spáchat sebevraždu. Všechny ze Slunečné to samozřejmě zasáhlo, úplně v největší míře se ale jeho odchod dotkl Tonyho. Sice pochopil, že ho Jakub nechtěl coby svého nejbližšího zatěžovat, stejně se ale nemůže smířit s tím, že poslední chvíle strávil Jakub raději s Týnou a Jankem než s ním.

Protože měli na Slunečné Jakuba všichni rádi, v podstatě celá ves se mu rozhodne uspořádat obrovský pohřeb, jehož organizace se chopí Ála Konvičková. Tony sice nemá pocit, že by to měla být zrovna Ála a místní nálevníci, kdo budou mít poslední slovo při Jakubově rozloučení, jenže když už se jednou Ála rozhodne, těžko jí cokoliv rozmlouvat. Týna s Jankem nicméně vymyslí, jak to udělat, aby se Tony se svým bratrem mohl řádně rozloučit.

Sledujte exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody:

Velké překvapení čeká na Johna Linharta. Rád vyšel vstříc své asistentce Haně a v Solange zaměstnal její po léta ztracenou dceru Annu. Jak je ale od začátku evidentní, s Annou to bude trochu oříšek, je totiž dost svéhlavá a věci si dělá po svém, což John nemá rád. Naopak miluje, když je všechno přesně tak, jak chce on.

Podívejte se na jejich poslední potyčku:

John se proto rozhodne, že Anna musí ze Solange odejít. Je sice velmi schopná a co rozjede, to nakonec úspěšně dotáhne, ale lidsky ji prostě John nedokáže skousnout. Hana mu ale prozradí „sladké“ tajemství. Jaké? Už tušíte?

Odpověď se dozvíte ve videu:

Romanovi Maxovi poměrně otrnulo. Člověk by si myslel, že když mu Janek udělal tak velkorysou nabídku, že se konečně stáhne a přestane se svými špinavostmi. Jenže to je omyl, Roman už zase vymýšlí ďábelské plány, jak vydělat peníze a poškodit Linhartovy a Solange.

Kdo je největší kanec ze Slunečné? Jak se nakonec Tony rozloučí s Jakubem? A jak bude reagovat John na zjištění, že je potřetí tatínkem, i když tak trochu nestandardně? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek