Seriály a filmy

12. listopadu 2021 05:55

Aneta Gretzová

Totální fiasko v Prostřeno! zažije nejhlasitější kritička Martina. Co všechno zkazí?

Prostřeno! XXIV (65) - Kritika se obrací

Taktičku Martinu bylo celý týden v Prostřeno! slyšet nejvíc. Kromě poznámek k jídlu si neodpustila ani často nepříjemné otázky na osobní život soutěžících. Vymstí se jí její intriky?

Na závěr tohoto týdne se Prostřeno! vydá do Frýdku-Místku za Martinou. Ta hostům ukáže nejen byt, ve kterém bydlí s rodinou, ale i vlastní vinárnu se zahrádkou, kde se odehraje úvodní přípitek i venkovní zábava. Ostatní soutěžící zatím netuší, že u Martiny doma se nenatáčí poprvé. Do Prostřeno! se přihlásila už před sedmi lety. Dozví se hosté pravdu o Martině a její předchozí zkušenosti, nebo si to hostitelka raději nechá jako tajemství?

Podívejte se, jak se Martině (ne)povede pepřová omáčka:

Co ale bude hosty zajímat víc než minulost Martiny, je to, jak dobře navaří v pátek. Po poslouchání ostré kritiky během celého týdne mají totiž všichni jen ta nejvyšší očekávání. S obřím časovým skluzem a chaosem v kuchyni se jí budou ale jen těžko naplňovat. „Potom, co u nás hledala kdejakou chybičku, jsem čekal, že bude mít servis jak v pětihvězdičkové restauraci,“ svěří se po prvních dvou chodech zklamaný Jirka.

Podívejte se, jak hosté zareagují na syrové maso:

Výřečná podnikatelka nebude mít během večera potíže jen s dlouhými prodlevami. Největším zklamáním bude syrová panenka, která v hostech vyvolá obavy o vlastní zdraví. „Já jsem hned viděla, že to maso je syrové. Bylo krvavé, tekla z něho krev. Bylo mi z toho na zvracení,“ zazní z úst pohoršené Elizabeth. Budou ostatní soutěžící rádi, že mohou Martině vrátit její kritizování i s úroky? Nebo bude její večer taková katastrofa, až jim bude zoufalé hostitelky líto? To se dozvíte v pátečním Prostřeno!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.