zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

7 ženských tajemství aneb Co mužům neříkáme

7 ženských tajemství aneb Co mužům neříkáme
Autor: istock.com 7 ženských tajemství aneb Co mužům neříkáme
cernanm , Vydáno: 25.07.2018
Myslíte si, že manželé si musí říkat všechno? Že před legitimním partnerem nemůžete mít ani jedno jediné, třeba jen maličké tajemství?

reklama

Odborníci se shodují na tom, že není tak docela zdravé na sebe úplně všechno „vyslepičit“. Jisté nepodstatné detaily si rozumné ženy nechávají pro sebe a chytře o nich mlčí. Bývá to pro vztah daleko zdravější, než vše celé hodiny rozebírat.

1. Co ta tvoje sekretářka? Líbí se ti, že jo?

Dávat nápadně najevo žárlivost je dětinské. Koneckonců už vám není patnáct. Samozřejmě že byste ráda vyměnila tu blond slečnu za stokilovou paní narozenou v roce 1920, ale není to ve vašich silách. Smiřte se s tím a raději o tom vůbec nemluvte. Žije přece s vámi, ne? S ní jen pracuje. Doufejme...

2. Chtěla bych, abychom byli pořád spolu!

Jenomže chlap musí mít nějakou hračku. Ať je to bicykl, box, motorka, fotbal, běžky, veliký pes připomínající legendárního psa baskervillského, větroň, ragby nebo šachy, budete to muset vzít na vědomí a mlčky se s tím smířit. Vyčítat druhému záliby, které ho drží nad vodou a přinášejí mu radost, není fér.

3. Myslím, že novému kolegovi jsem docela sympatická.

Dokonce vás pozval na kantýny na kávu, na kterou jste šla. A povídali jste si a on vyprávěl, že ve volném čase šermuje a zdali byste se na něho nepřišla podívat... Dojemná historka, ale doma ji nevyprávějte. Bylo by možná dusno, a pokud je váš partner takzvaný "bouchač" neboli drsný muž, mohl by si na kolegu třeba někde počkat...

4. Asi bys měl vědět, kolik stály tyhle šaty.

Šatičky jako malované - a za pouhých pět tisícikorun byly vaše. Člověk by neřekl, že štěstí si lze koupit. Na to, jakou z nich máte radost, vlastně ani nebyly tak drahé. Jedna rozumná paní však vždy po podobném nákupu řekla manželovi, pokud se zeptal, cenu, ale předtím, než ji vyslovila, ji vydělila dvěma. Dělejte to také tak.

5. Bohužel v mnohém připomínáš svého otce.

Tak právě před tímhle odborníci nejvíc varují. Rodiče si nevybíráme. I vy se možná v některých věcech dost podobáte své matce, nevědomky kopírujete její chybičky, a bylo by vám nepříjemné, kdyby vám to někdo předhazoval.

6. Povídej o bejvalce...

Za žádných okolností se nevracejte a nerozpitvávejte minulost. Asi je lákavé znát předchozí konkurenci a zjistit, jaká byla ta před vámi, ale partnera tím pravděpodobně rozčilíte. Vyhněte se hovorům o "ex" a už vůbec se nevyptávejte na intimní detaily. Dříve nebo později by vás nějaká informace zarmoutila a vy byste partnerovi třeba vyčetla něco, co už je dávno promlčené.

7. Co kdybys mě už konečně požádal o ruku?!

Odjakživa platí, že na tohle muž musí přijít sám. Dokonce i emancipace má svoje hranice. Pokleknout a říci: "Vem si mě," by měl skutečně on, nikoli vy, to by bylo divné a kdoví, zda to nenosí smůlu. I ty nejmodernější ženy vědí, že je třeba počkat. Anebo chlapa nenápadně, ale skutečně nenápadně popostrčit. Za což nelze považovat kupříkladu větu: "Tak jestli zejtra nebudu už konečně stát u oltáře v bílých šatech, volám Pepovi, ten si mě možná vezme, to je opravdovej chlap!"

Mohlo by vás také zajímat:

 

Největší zabijáci milostného života. Pozor na ně!

Největší zabijáci milostného života. Pozor na ně!

Existuje opravdu ideální partner?

Existuje opravdu ideální partner? To víte, že jo. Hodně ale záleží na vás!

6 receptů na štěstí, které radí lékaři svým přátelům

6 receptů na štěstí, které radí lékaři svým přátelům

 

 

autor: em

reklama

Související témata: láska , vztahy , manželství , přátelství , tajemství , lži

reklama

Přečtěte si také

reklama