Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

Největší zabijáci milostného života. Pozor na ně!

Pokud váš milostný život skomírá, nezoufejte. Když se poctivě zamyslíte nad tím, co je skutečným důvodem vašeho vztahového ochlazení, určitě na to přijdete.
Vydáno: 04.04.2018
Největší zabijáci milostného života. Pozor na ně!
Autor: istock.com Největší zabijáci milostného života. Pozor na ně!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ať už jste spolu rok, nebo dvacet let, tito zabijáci milostného života se na délku vztahu neptají, fungují všude a za všech okolností. A o které konkrétně se jedná?

Tepláky a natáčky

Za socialismu patřily k univerzální domácí uniformě. Ženy se doma převlékaly do tepláků a teplákové bundy s tím, že je to pohodlné a pohodlí je přece nade všechno. Tyto domácí oděvy bývaly i na několika místech roztrhané a s vytahanými koleny. Když připočtete ještě ponožky, ze kterých se klube palec, a hlavu plnou natáček, máte jednoho z nejspolehlivějších zabijáků milostného života. Ne že bychom vás, dámy, nutili běhat doma na jehlových podpatcích a v koktejlkách, ale… tepláky ne. O natáčkách ani nemluvě.

Moderní technologie

Ovládly i naše ložnice. Pletou se nám do milostného života a do usínání. Telefonuje kolegyně, telefonuje teta, je potřeba dát vědět na Facebook, že se vám nejnovější fotografie z Alp, kterou tam umístila vaše nejlepší kamarádka, líbí, a že byste si také ještě ráda zalyžovala, než sníh definitivně sleze. A mezitím partner raději usne, protože bojovat s telefonem se mu jednoduše nechce.

Hubnutí

Ženy, kterým se nelíbí, jak vypadají, často milostné hrátky oddalují či dokonce sabotují. Myslí na to, že přece nemohou před partnerem odhalit svou pomerančovou kůži neboli celulititu, faldíky na bocích či na břiše, příliš silné paže. Nedostatek sebevědomí zapříčiněný špatným vnímáním vlastního těla vede k vyhýbání se sexu, což může po nějaké době zasít i semínko nejistoty na straně muže, kterému intimnosti jistě budou scházet.

Romantické filmy

Za nespokojeností v milostném životě mohou také často stát nereálné představy o tom, jak by měl partnerský či manželský intimní život vypadat. Častým zdrojem takových představ bývají romantické filmy, které mají v oblibě právě ženy. Přenášení přehnaně romantických situací do reálného života a také jejich očekávání pak vedou k deziluzi. Romantické filmy se odehrávají v palácích na břehu moří, kde rozkvétá láska mezi zchudlou šlechtičnou a interesantním mladým svalovcem. Realita je samozřejmě zcela jiná.

Nepořádek v ložnici

Co všechno nepatří do ložnice? V prvé řadě televize a počítač, to jsou mimořádně rušivé elementy. Nedoporučují se ani žádná pracovní zákoutí, hromady lejster, účtů, papírů, ložnice přece není pracovna. Dbejte také na to, aby byl v této místnosti pořádek: vyvětráno, vyluxováno. Chuchvalce prachu nebudí dobrý dojem, stejně jako pavučiny nad postelí.

Přečtěte si také:

Opepřete svůj sexuální život: Partner z vás bude paf!

Opepřete svůj sexuální život: Partner z vás bude paf!

 

Mužská nevěra

Mužská nevěra: Kdy je největší pravděpodobnost, že vás podvede?

Líbání po francouzsku v manželství

5 důvodů, proč se manželské páry přestávají líbat „po francouzsku"

 

autor: em

Článek je zařazen v: láska, Sex, milostný život, zabijáci sexu
Reklama