zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Opepřete svůj sexuální život: Partner z vás bude paf!

Opepřete svůj sexuální život: Partner z vás bude paf!
Autor: istock.com Opepřete svůj sexuální život: Partner z vás bude paf!
cernanm , Vydáno: 25.01.2020
Sexuální život s vaším drahým je po letech spíše nuda než zážitková jízda? Proto se raději kolikrát otočíte spokojeně na bok a fingujete spánek? Zkuste to jinak!

reklama

Stereotypní milování pošlete k šípku, ať vás právě tam nevyšle drahý. Naše tipy vám pomohou natotata.

Začněte zase randit

Tak nějak se vám do sexu dvakrát nechce? Možná jste ztratili své intimní spojení, což se po letech s láskou po boku prostě stává. Zajděte si na večeři, procházejte se potemnělým městem, smějte se tomu, co bylo kdysi a plánujte to, co teprve bude. Ono se to může zdát zbytečné, ale opak je pravdou. Váš vztah, láska i sex okřejí. A vy s nimi.

HOROSKOP SEXU NA ROK 2020

Dejte šanci filmům pro dospělé

Pokud se vám klasické lechtivé video nezamlouvá, zkuste to, co natočila žena pro ženy. Takovou režisérkou feministického porna je například Erika Lust. Díky tomu, že sama nejlíp ví, co ženy na pornu irituje, natáčí pikantní snímky tak, aby vás ta vzrušující podívaná pořádně rozparádila. A co takhle něco úplně jiného? Kdy naposledy jste listovali erotickým časopisem? Třeba si podle lechtivého „obrázkového komiksu“ střihnete odpolední sex.

Masáž funguje jako skvělá předehra Foto: Masáž funguje jako skvělá předehra. Foto: istock.com

Změňte dějiště hříchu

Postel či gauč – přežitá nuda. Místo toho drahého sveďte na cestě k domovu, překvapte ho ústní pracíi v převlékací kabince nebo si střihněte rychlovku na schodišti. Láká vás sex v autě, ale máte strach z prozrazení? A co takhle vůz zaparkovat do garáže a nenechat se nikým a ničím rušit!

Sólo cesta k vyvrcholení neboli masturbace

Říkáte si, že se vám orgasmus snad úmyslně vyhýbá? Chce to jen poznat, jak samu sebe uspokojit. Dopřejte si ten luxus osamělé chvilky a pohrávejte si s vašim ženstvím. Jednou tak, jindy zase onak, k tomu přizvěte milostný román nebo erotický film se zápletkou. Tohle na nás, ženy, totiž zabírá. Uvidíte!

 

Poznejte své tělo... Foto: Poznejte své tělo... Foto: istock.com

Posilujte intimní sevření

Možná máte po porodu, a proto je ideální podpořit vnitřní vaginální sevření pravidelným tréninkem. Vždy si ale dobře vyberte ideální velikost. Ženy, které nerodily, si vystačí s menšími, kdežto maminky a starší z nás zase s většími modely, lépe se vám budou vnitřně držet a jen tak vám nevypadnou. Zaveďte si je třeba před hodinou pilates nebo na ně vsaďte při úklidu. Díky nim odvrátíte nejenom inkontinenci, ale především vaše poševní svalstvo bude v báječné kondici. A věřte, že váš milý si této změny k lepšímu zaručeně všimne a s ním i jeho druhé já.

Praktické tipy

  • Namasírujte se vzájemně tělo na tělo. Masážní olejíček zajistí vzrušující skluznost.
  • Zkuste do jídla zakomponovat skořici, šafrán, kaštany nebo třeba čokoládu. Tyto potraviny mají afrodiziakální účinky.
  • Nikdy nic nemůže zkazit skvostné prádlo. Vsaďte na rudou, černou či koňakovou krajku. A do výbavy si určitě jako každá správná žena pořiďte podvazky. To se prostě musí.
  • Dopřejte si společnou koupel nebo klidně sprchu. Právě ve sprchovém koutu se dají dělat velké věci. Stačí jen zapojit fantazii.
  • Muži milují škrabkání na zádech. Jakmile bude po všem, tímto ho doženete podruhé k maximální spokojenosti. Žádný mužský vám neřekne, že na tohle není.
  • Během milování se líbejte, koukejte se zálibně do očí, vnímejte jeden druhého a vězte, že takhle to bude jedině správně.
  • Neváhejte účelně oddalovat a zase přivolávat slast. Vrátí se později s mnohem větší intenzitou.
  • Na nic nečekejte a prostě ho sveďte. Proč být vždycky tou línou, co všechno nechá na mužském.
  • Místo předstírání orgasmu jděte raději s pravdou ven a pracujte na tom, aby se váš orgasmus konal. Jinak se do sexu budete muset akorát nutit, protože nebudete dost dobře vědět, co na tom milování vlastně vůbec je.

Přečtěte si i další články:

 

 

Sex v zimě

Sex v zimě: Univerzální lék, kterému se často vyhýbáme

Pes a váš sexuální život

5 zábavných historek, jak mohou psi ovlivnit váš milostný život

Spánkové návyky a manželství

5 překvapivých způsobů, jak spánkové návyky ovlivňují vaše manželství

 

autor: LZ

reklama

Související témata: masáž , masturbace , sexuální život , Sex , dětské porno , milostný život

reklama

Přečtěte si také

reklama