Horoskop sexu 2020: Kdy zažijete ten nejlepší sex?

Jak bude vypadat náš sexuální život v roce 2020 podle hvězd? Každé znamení zažije v posteli něco jiného.

Vnější planety zůstávají dlouho v jednom znamení, tím nám pomáhají se soustředit na to, co bychom od našich sexuálních partnerů v novém roce 2020 mohli chtít. Například novátorský Uran je letos v rozkošnickém znamení Býka, což nás může nasměrovat na prožívání vášní novými způsoby. Zasněný Neptun zase ovlivňuje naše fantazie při pohybu romantickými Rybami.

Naučte se promluvit nahlas o svých touhách. Pluto, planeta sexu, znovuzrození a transformace, prochází konzervativním Kozorohem a povzbuzuje nás k tomu, abychom se vůči druhým vyhranili a zřetelně ukázali, co chceme. Jupiter zůstává v Kozorohu až do 19. prosince a po celou dobu nás bude přitahovat k lidem na mocných a důležitých pozicích.

Co vás zajímá o roce 2020?

Beran

Berany přitahují lidé, kteří je donutí přemýšlet. 11. května můžete pořádně zabodovat v posteli a vyzkoušet peprný rozhovor během sexu. Od 13. května do 20. června pocítíte nízkou sexuální energii, kterou můžete využít k tomu, abyste přehodnotili to, co s partnerem v posteli ještě chcete zažít. 28. září budete vyzařovat sexy energii, takže se rozhodně odměňte krásným prádlem.

Horoskop pro Berana na rok 2020 najdete tady

Býk

Býk oplývá mocí. Uran se pohybuje přes Býka pravidelně celý rok. Býkovi tak propůjčuje tichou sebedůvěru a pro okolí může působit tajemně sexy. Býk hledá někoho, kdo ho zabaví, ale také někoho, kdo dokáže převzít v sexu dominantnější pozici u jinak dominantního Býka. Pluto bude Býky inspirovat k tomu, aby byli trpěliví ke svým partnerům a určovali jasná pravidla a limity. To se bude dít od dubna do 4. října. Poklidný rok by měl skončit 21. prosince, který vám nabídne spoustu (uvolněného) sexuálního dobrodružství.

Horoskop 2020 pro Býka najdete tady

Blíženci

Blíženci v roce 2020 prožijí touhu chodit s někým o dost starším a hlavně zkušenějším. V lednu nebudou mít vůbec problém říci přesně to, co si v sexu přejí. Od 20. ledna se všichni mohou těšit na pořádnou sexuální intenzitu. V tu dobu také budete chtít více předehry a zrušit všechnu rutinu, na kterou jste si během let s partnerem navykli.

Horoskop Blíženců 2020 najdete tady

Rak

V tomto roce zvažte sdílení sexuálních fantazií, protože zasněný Neptun se letos dostane přes romantické Ryby. Přijměte svou zranitelnou stránku. 18. února pocítíte chuť pozměnit vlastní sexuální život a začnete nakupovat hračky nebo knihy. Rozhodně se ale neberte vážně a ujistěte se, že se v posteli dokážete i zasmát.

Horoskop na celý rok 2020 pro Raka najdete tady

Lev

Sexuální moc Lva je na nejvyšší pozici. Romantický Uran stráví rok ve smyslném Býku a pomůže vám přivést do ložnice pocit autority. Před intimním zapojením musíte být ale zcela upřímní ke svým partnerům. 21. března chytíte v sexu a v zájmu o něj druhý dech. Rozhodně nezapomeňte na flirtování s partnerem. Praktikujte také Kegelovy cviky a zlepšete si svůj orgasmus.

Horoskop 2020 pro Lva najdete zde

Panna

Romantika vám půjde na ruku. Nezapomeňte na to, že mozek je váš největší sexuální orgán. 19. března začnete o sexu přemýšlet víc než dřív. Je na čase poznávat sami sebe. Nestyďte se a přemýšlejte o svém sexuálním životě, který tím, že si uvědomíte, co v životě chcete, zkvalitníte.

Roční horoskop 2020 pro Pannu si můžete přečíst zde

Váhy

Rok 2019 byl pro vás v sexu důležitý, teď je nutné zpomalit a zeptat se, jak jsou vaše potřeby vyslyšeny. Rádi rozdáváte potěšení, ale musíte se víc orientovat na sebe. Zkuste do vaší předehry zavést i masáž zad. Od 20. dubna se můžete těšit na novou chuť do sexu.

Roční horoskop Váhy pro rok 2020 najdete tady

Štír

Vaše sebevědomá povaha je částečně způsobena povědomím o vašich sexuálních orgánech, které ovládá Štír. Připravte se na den totální intimní blaženosti, který proběhne 2. února. Můžete přitahovat obdivovatele z práce počínaje 20. květnem, ujistěte se ale, že nepřekračujete hranice, zpoza kterých se nemůžete vrátit.

Horoskop 2020 pro Štíra najdete tady

Střelec

Střelci jsou přitahováni lidmi, kteří s nimi dokážou udržet tempo. Od 7. dubna budete dokonce schopni udělat ve flirtu první krok. Od 20. června se soustřeďte hlavně sami na sebe a zjistěte, co v posteli potřebujete.

Horoskop pro Střelce na rok 2020 najdete tady

Kozoroh

Zajímá vás, během kterých nocí budete mít ten nejlepší sex? Připravte se na všechny úplňky v roce 2020. Vládnoucí Saturn vám dovolí vyzkoušet nové pozice a sexuální hračky. Ujistěte se, že kolem 22. června se budete vyjadřovat přesně o svých potřebách před partnerem.

Horoskop pro Kozoroha pro rok 2020 najdete tady

Vodnář

Lidé budou k energii Vodnářů přitahováni magickou silou celý rok 2020. 15. srpna začnete vnímat, co vaše tělo opravdu chce. 22. srpna začnete chápat potřebu větší psychické a fyzické intimity.

Roční horoskop Vodnáře v roce 2020 najdete tady

Ryby

Často pracujete na štěstí druhých. Je důležité si uvědomit, že na vašich touhách a emocích záleží. Je o vás postaráno a jste uznáváni? Od 22. června si dávejte pozor na to, s kým trávíte svůj volný čas.

Roční horoskop 2020 pro Ryby najdete tady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.