Známe konec Mery v Sestřičkách! Čeká ji krutá smrt. Šokovala mě, říká Sabina Laurinová

Diváky u obrazovky čekají nejdojemnější chvíle v historii seriálu Sestřičky. Sabina Laurinová v něm končí. Za jakých okolností postava oblíbené vrchní sestry Mery z rubavského urgentu odejde, se však dlouho přísně tajilo. Nyní je ale jasno. Namísto radosti z vymodleného prvního dítěte vrchní sestra Mery Tomášková zemře.

Poslední chvíle v seriálu Sestřičky strávila Sabina Laurinová natáčením vlastní smrti. Její seriálová postava, vrchní sestra Mery, již v 71. dílu podlehne masivnímu krvácení způsobenému prudkým úderem do břicha. Osudný kopanec jí nechtěně uštědří autistické dítě.

„Ano, je to tak, s postavou Mery jsem se opravdu po pěti krásných letech rozloučila. Její osud v seriálu se naplnil. S Mery jsem se skutečně sžila a budu na ni vzpomínat stejně jako na spolupráci se všemi skvělými kolegy,“ potvrdila Laurinová. „Když jsem se dozvěděla, jaký Mery čeká závěr, byla jsem mírně v šoku... Každá postava nějak končí, ale obzvlášť v této době mi takový závěr přišel smutný a morbidní. O to víc, že byla těhotná,“ svěřila v rozhovoru pro Blesk tv Magazín herečka.

„Moc si vážím toho, že si Mery získala tolik diváckých příznivců. Jak se říká, něco musí skončit, aby něco nového mohlo začít,“ nechala se slyšet Sabina, jejíž konec v seriálu již nyní fanoušci těžce nesou.

Slzelo se i za kamerami

„Příběh postavy Sabiny Laurinové se skutečně v příběhu seriálu Sestřičky uzavírá tragicky. Bude to rozhodně nejemotivnější díl historie jak seriálu Sestřičky, tak i Modrého kódu,“ uvedla manažerka lifestylové komunikace televize Prima Zuzana Brzáková a dodává: „Velmi dojemné bylo i samotné natáčení, během kterého se slzelo nejen před kamerami, ale i za nimi. Bude to sice smutný, ale současně velmi krásný a dojemný díl.“

Nabídku na roli Mery přijala téměř okamžitě

Seriál Modrý kód začala Sabina Laurinová natáčet v létě 2016 a coby vrchní sestra Mery se divákům poprvé představila 25. března 2017. Od té doby nechyběla téměř v žádném díle a její postava plynule přešla do navazujícího seriálu Sestřičky. „Nabídku na roli Mery jsem dostala, myslím si, necelý rok před začátkem natáčení. Seriál se držel v přísné tajnosti, a tak jsem ani nemohla dostat mnoho informací. Věděla jsem ale, že půjde o ojedinělý projekt z prostředí medicíny,“ zavzpomínala Sabina na dobu před začátkem natáčení. „Byla jsem si jistá prakticky hned, že tuto hezkou nabídku přijmu. Toto téma mě lákalo, i když jsem nikdy předtím v dlouhodobém seriálu nehrála. Do té doby jsem měla zkušenost s maximálně dvanáctidílným seriálem a Modrý kód měl mít dílů osmdesát, což se mi zdálo hodně,“ prozradila Sabina Laurinová, která nakonec natočila rovných 337 dílů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.