zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

První dojemné záběry smrti Mery v Sestřičkách: David zoufá nad tělem své lásky

Zuzana Ostrá , Vydáno: 21.05.2021
Poslední den Sabiny Laurinové v seriálu Sestřičky zachycují exkluzivní záběry přímo z natáčení. A dojímají k slzám. Smrt vrchní sestry Mery už se neodkladně blíží a my už víme, jak bude vypadat. Podívejte se!

reklama

Zbývalo už jen pár měsíců a Mery by se v seriálu Sestřičky radovala ze svého doslova vymodleného dítěte. Místo jeho narození a začátku nového života po boku své životní lásky Davida, jí scenáristé do osudu vepsali smrt. Od té diváky v televizi dělí už jen pouhý týden! Co se stane v posledních okamžicích života Mery?

Mery odejde Michalovi pod rukama

Seriálová postava Sabiny Laurinové, vrchní sestra Mery Tomášková, v 71. díle podlehne masivnímu krvácení způsobeném prudkým úderem do břicha. Mery se sice okamžitě ujmou ti nejlepší z „jejího“ urgentu, ale ani akutní operací se nepodaří zachránit jí život. Mery tak odchází přímo pod rukama svého manžela Michala (Saša Rašilov), kterému na sále asistuje Prokop (Ondřej Rychlý) s gynekologem Liškou (Ondřej Lechnýř).

Mery končí v seriálu Sestřičky tragickou smrtí.

Známe konec Mery v Sestřičkách! Čeká ji krutá smrt. Šokovala mě, říká Sabina Laurinová

Diváky u obrazovky čekají nejdojemnější chvíle historie seriálu Sestřičky Modrý kód. „Příběh postavy Sabiny Laurinové, vrchní sestry Mery, se skutečně v příběhu seriálu Sestřičky uzavírá tragicky. Bude to rozhodně nejemotivnější díl historie seriálu Sestřičky i Modrého kódu. Velmi dojemné bylo samotné natáčení, během kterého se slzelo nejen před kamerami, ale i za nimi. Bude to sice smutný, ale současně velmi krásný a dojemný díl,“ říká manažerka lifestylové komunikace televize Prima Zuzana Brzáková.

Sledujte seriál Sestřičky v pondělí a ve středu ve 20:15 na Primě.

Sabina Laurinová končí v seriálu Sestřičky.

Sabina Laurinová končí v seriálu Sestřičky! Její Mery čekají dramatické chvíle

reklama

Související témata: Sestřičky , smrt Mery , seriál Sestřičky online , Sabina Laurinová končí , nenarozené dítě , lidské emoce , exkluzivní záběry

reklama

Přečtěte si také

reklama