První dojemné záběry smrti Mery v Sestřičkách: David zoufá nad tělem své lásky

Poslední den Sabiny Laurinové v seriálu Sestřičky zachycují exkluzivní záběry přímo z natáčení. A dojímají k slzám. Smrt vrchní sestry Mery už se neodkladně blíží a my už víme, jak bude vypadat. Podívejte se!

Zbývalo už jen pár měsíců a Mery by se v seriálu Sestřičky radovala ze svého doslova vymodleného dítěte. Místo jeho narození a začátku nového života po boku své životní lásky Davida, jí scenáristé do osudu vepsali smrt. Od té diváky v televizi dělí už jen pouhý týden! Co se stane v posledních okamžicích života Mery?

Mery odejde Michalovi pod rukama

Seriálová postava Sabiny Laurinové, vrchní sestra Mery Tomášková, v 71. díle podlehne masivnímu krvácení způsobeném prudkým úderem do břicha. Mery se sice okamžitě ujmou ti nejlepší z „jejího“ urgentu, ale ani akutní operací se nepodaří zachránit jí život. Mery tak odchází přímo pod rukama svého manžela Michala (Saša Rašilov), kterému na sále asistuje Prokop (Ondřej Rychlý) s gynekologem Liškou (Ondřej Lechnýř).

Diváky u obrazovky čekají nejdojemnější chvíle historie seriálu Sestřičky Modrý kód. „Příběh postavy Sabiny Laurinové, vrchní sestry Mery, se skutečně v příběhu seriálu Sestřičky uzavírá tragicky. Bude to rozhodně nejemotivnější díl historie seriálu Sestřičky i Modrého kódu. Velmi dojemné bylo samotné natáčení, během kterého se slzelo nejen před kamerami, ale i za nimi. Bude to sice smutný, ale současně velmi krásný a dojemný díl,“ říká manažerka lifestylové komunikace televize Prima Zuzana Brzáková.

Sledujte seriál Sestřičky v pondělí a ve středu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.