zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Má Roman Zach zůstávat v Poběžovicích? Exkluzivní ukázka ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 13.09.2021
Architekt Jan Veselý (Roman Zach) hledá v Poběžovicích své kořeny. Možná tam ale našel i něco, respektive někoho jiného - Lucii (Terezu Kostkovou)! Sledujte exkluzivní ukázku ze 4. epizody seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete vidět on-line v iPrima Videopůjčovně už teď, nebo v pondělí ve 20:15 na Primě.

reklama

Jan Veselý (Roman Zach) je známý architekt, který do Poběžovic přijel s tím, že by si zde rád pořídil starý dům se záměrem zrekonstruovat ho.

Bohužel při své první návštěvě narazil na Lucii (Tereza Kostková), již pojala podezření, že architekt chce za asistence starosty Snopa vystěhovat místního rodáka, starého Karáska. A to se Lucii ani za mák nelíbí a Veselému to vytmaví u každé možné příležitosti.

Láska v seriálu Hvězdy nad hlavou

Jak se ale ukáže, Veselý nemá jediný zájem na tom vystěhovat starého Karáska, přesto by se ale do Poběžovic rád přesunul. Nejen proto, aby zde zjistil, odkud vlastně pochází, ale i proto, že mu Lucie svoupřímostí učarovala. Právě proto se jí zeptá, zda vůbec má v Poběžovicích zůstávat.

Co Lucie odpoví? Na to se podívejte ve 4. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete vidět on-line v iPrima Videopůjčovně právě teď, nebo v pondělí ve 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online , hvězdy nad hlavou seriál , FTV Prima , Exkluzivní ukázka , Roman Zach

reklama

Přečtěte si také

reklama