Seriály a filmy

13. září 2021 18:20

Má Roman Zach zůstávat v Poběžovicích? Exkluzivní ukázka ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Hvězdy nad hlavou (4) - Má smysl tu zůstávat?

Architekt Jan Veselý (Roman Zach) hledá v Poběžovicích své kořeny. Možná tam ale našel i něco, respektive někoho jiného - Lucii (Terezu Kostkovou)! Sledujte exkluzivní ukázku ze 4. epizody seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete vidět on-line v iPrima Videopůjčovně už teď, nebo v pondělí ve 20:15 na Primě.

Jan Veselý (Roman Zach) je známý architekt, který do Poběžovic přijel s tím, že by si zde rád pořídil starý dům se záměrem zrekonstruovat ho.

Bohužel při své první návštěvě narazil na Lucii (Tereza Kostková), již pojala podezření, že architekt chce za asistence starosty Snopa vystěhovat místního rodáka, starého Karáska. A to se Lucii ani za mák nelíbí a Veselému to vytmaví u každé možné příležitosti.

Láska v seriálu Hvězdy nad hlavou

Jak se ale ukáže, Veselý nemá jediný zájem na tom vystěhovat starého Karáska, přesto by se ale do Poběžovic rád přesunul. Nejen proto, aby zde zjistil, odkud vlastně pochází, ale i proto, že mu Lucie svoupřímostí učarovala. Právě proto se jí zeptá, zda vůbec má v Poběžovicích zůstávat.

Co Lucie odpoví? Na to se podívejte ve 4. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete vidět on-line v iPrima Videopůjčovně právě teď, nebo v pondělí ve 20:15 na Primě.