Seriály a filmy

28. ledna 2022 05:51

Magazín Víkend pronikl do zákulisí seriálu ZOO. Přečtěte si exkluzivní informace!

ZOO (4) - upoutávka

Nahlédnout do zákulisí nejnovějšího seriálu televize Prima umožní všem čtenářům Deníku sobotní příloha novin – Víkend. Právě tam každý týden najdete rozhovor s hereckou hvězdou seriálu ZOO, ale také prostřednictvím unikátních fotografií nahlédnete i do samotného děje. A chybět nebude ani konkrétní díl seriálu, který se odehrává na obrazovkách TV Prima.

V sobotní příloze Víkend vás tímto seriálem pozveme do zákulisí samotného natáčení, nabídneme rozhovory s představiteli populárních hrdinů i nenáviděných záporáků a hlavně připomeneme, co se v tomto malém, a přece tak bohatém mikrosvětě odehrálo,“ vyjmenoval šéfredaktor sobotního Víkendu Stanislav Šulc.

ZOO jako vlajková loď programu

Nový rodinný seriál ZOO, v němž jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková, je vlajkovou lodí televize Prima. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny.

„Točím téměř každý den a musím přiznat, že je to báječné i náročné zároveň. S Evou jsme si sedly a je to fajn, na place jsme neustále spolu. Stejně hezky se mi točí také se Sabinou Laurinovou a Markem Taclíkem, teď nás čeká spousta společných dní. Jde to dobře a jsem ráda, že jsem se dostala na místa i ke zvířatům, kam bych jinak neměla šanci se ani přiblížit,“ usmívá se začínající hvězda Michaela Pecháčková.

Velký zájem o první díl seriálu přiměl Televizi Prima prozradit divákům trochu více ze zákulisí.

Herci seriálu ZOO

Další novinky můžete najít na stránce o novém seriálu ZOO, a pokud se už nemůžete dočkat dalšího dílu nového seriálu, tak si ho pusťte už nyní v předpremiéře na iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.