Seriály a filmy

26. října 2021 05:59

Maroš Kramár je samolibej magor, tvrdí jeho seriálová dcera Anna

Slunečná (135) - Samolibej magor

V seriálu Slunečná hraje Maroš Kramár sebevědomého podnikatele Johna Linharta, který se ale s rostoucím věkem zklidňuje a spěje k rodinnému životu. Proto ho překvapí reakce dcery Anny, která se o něm takto nelichotivě vyjádří před svým synem Filípkem. Nakonec to ale zdaleka nebude to nejhorší, jak se Anna dokáže předvést.

Týna se opět stresuje, tentokrát kvůli tomu, že by jejich děti mohly mít dispozice k podobnému šílenství, jakému podléhá Roman. Právě proto se Janek rozhodne podstoupit krevní testy, které by případné dispozice k onemocnění odhalily.

Slunečná jako velká rodinná sága

Je ale jasné, že by testy měl podstoupit i John, malá Hanička, ale samozřejmě i malý Filípek, syn Anny. V ohrožení jsou totiž potenciálně všichni. Anna se ale bude snažit stůj co stůj zabránit tomu, aby se ona či Filip vídali s Hanou a Johnem. Jenže pravdu jí ale potřebují sdělit!

Leoše čeká velké životní jubileum, a to 55. narozeniny. Celá rodina se na oslavu připravuje, stejně jako všichni ve Slunečné. Jenže Leoš všem zhatí plány – žádnou oslavu si nepřeje. To ale všichni razantně odmítají, kdeže. Vždyť Leošovy oslavy narozenin, to je vždycky neskutečná psina! A psina to ještě bude, kamarádi totiž Leošovi objednají striptérku, kterou si ale nakonec neužije on, ale všechny ženy z jeho rodiny!

Jana i jeho děti už mají pro oslavence připravené dárky, ale nakonec i uznají, že si udělají jen malou rodinnou oslavu doma. To ale Leoš netuší zásadní věc – na Slunečnou se totiž chystá i Leošova matka Valentýna a matka Jany.

Společně s Bónou vytvoří doslova vražedné trio:

Martin se snaží vypořádat s Ivanem Rokytou. Ten má zvířata sice rád, jinak je to ale doslova Calamity Jane, která pokazí, nač sáhne. Martin bude muset řešit nepříjemnou situaci, jak se Ivana zbavit, aniž by ranil jeho nebo Rokytovy...

Na další epizodu seriálu Slunečná podívejte v úterý ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.