Misi opouští favorit Radek Melša. V seriálu si zahrál se svým hereckým idolem

1. MISE (10) - upoutávka

Vyzrazení některých detailů vojenského projektu a přílišná náklonnost k pacientce, ze které se vyklubala špionka, stála místo v elitní jednotce dalšího frekventanta. Oblíbený Radek Melša, který byl pro mnohé favoritem do finální skupiny těch nejlepších, tak seriál bohužel opouští. Při natáčení se ale potkal se svým hereckým idolem, z něhož je naprosto nadšený.

Obhájit své místo a dostat se do prestižní mezinárodní jednotky není jen tak. Z vojenského seriálu 1. MISE postupně odchází jeden adept za druhým. Tentokrát padla volba na sympatického Radka Melšu.

Radek ztvárňoval milého a svědomitého doktora Ondřeje Stejskala. Vaz mu nezlomil žádný závažný lékařský případ, který by nezvládl, ani náročný fyzický trénink. „Snažil se pomoct jedné pacientce, z ní se ale vyklubala špionka. Touhle zkouškou neprošel,“ líčí Radek osudovou chybu své postavy.

Ač byla špionka nakonec odhalena, ještě než ji zpacifikovali, stihla připravit jeho kolegům v nemocnici pěkně krušné chvilky.

S kolegy by se znovu rád potkal, povinnosti jim to ale nedovolí

I když Radek od začátku věděl, co scenáristé jeho postavě předepsali a že se do finálové skupiny nedostane, jeho odchod ho mrzí. Postrádat bude zejména své herecké parťáky. „Byli jsme krásná parta 12 mladých lidí. Jsme pořád v kontaktu, máme whatsappovou skupinu, ale sejít se všichni dohromady je obtížné,“ svěřil se Radek.

„Chtěli jsme si udělat projekci dílu u mě doma, protože mám projektor, ale nevyšlo nám to, všichni už mají spoustu práce a divadlo,“ popisuje posmutněle herec, v čem je zakopaný pes.

Radek se na natáčení setkal se svým idolem Janem Dolanským

Ačkoliv patřil Radek už před natáčením seriálu k těm herecky zkušenějším, nervozita ho i tak potrápila. „První den je člověk nervózní úplně ze všeho. Ale Marek Němec a Honza Dolanský přišli, podali nám všem ruce a představili se. To nám pomohlo, už jsme z nich pak neměli strach,“ vzpomíná na první natáčecí den, kdy se konečně setkal i se svým dávným vzorem.

„Celou dobu dělali srandy a snažili se nás i ve vážných scénách rozesmávat. Byla to krásná zkušenost, Honza Dolanský je můj herecký idol z dětství, velmi jsem k němu vzhlížel,“ říká mladý herec, který bude zajisté chybět nejen divákům a fanouškům seriálu, ale i kolegům.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.