zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Misi opouští favorit Radek Melša. V seriálu si zahrál se svým hereckým idolem

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová, foto FTV Prima , Vydáno: 24.10.2021
Vyzrazení některých detailů vojenského projektu a přílišná náklonnost k pacientce, ze které se vyklubala špionka, stála místo v elitní jednotce dalšího frekventanta. Oblíbený Radek Melša, který byl pro mnohé favoritem do finální skupiny těch nejlepších, tak seriál bohužel opouští. Při natáčení se ale potkal se svým hereckým idolem, z něhož je naprosto nadšený.

reklama

Obhájit své místo a dostat se do prestižní mezinárodní jednotky není jen tak. Z vojenského seriálu 1. MISE postupně odchází jeden adept za druhým. Tentokrát padla volba na sympatického Radka Melšu.

Radek ztvárňoval milého a svědomitého doktora Ondřeje Stejskala. Vaz mu nezlomil žádný závažný lékařský případ, který by nezvládl, ani náročný fyzický trénink. „Snažil se pomoct jedné pacientce, z ní se ale vyklubala špionka. Touhle zkouškou neprošel,“ líčí Radek osudovou chybu své postavy.

Ač byla špionka nakonec odhalena, ještě než ji zpacifikovali, stihla připravit jeho kolegům v nemocnici pěkně krušné chvilky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1. MISE (9) Střelba

S kolegy by se znovu rád potkal, povinnosti jim to ale nedovolí

I když Radek od začátku věděl, co scenáristé jeho postavě předepsali a že se do finálové skupiny nedostane, jeho odchod ho mrzí. Postrádat bude zejména své herecké parťáky. „Byli jsme krásná parta 12 mladých lidí. Jsme pořád v kontaktu, máme whatsappovou skupinu, ale sejít se všichni dohromady je obtížné,“ svěřil se Radek.

„Chtěli jsme si udělat projekci dílu u mě doma, protože mám projektor, ale nevyšlo nám to, všichni už mají spoustu práce a divadlo,“ popisuje posmutněle herec, v čem je zakopaný pes.

Řady frekventantů nemilosrdně řídnou.
Autor: FTV Prima Řady frekventantů nemilosrdně řídnou.

Radek se na natáčení setkal se svým idolem Janem Dolanským

Ačkoliv patřil Radek už před natáčením seriálu k těm herecky zkušenějším, nervozita ho i tak potrápila. „První den je člověk nervózní úplně ze všeho. Ale Marek Němec a Honza Dolanský přišli, podali nám všem ruce a představili se. To nám pomohlo, už jsme z nich pak neměli strach,“ vzpomíná na první natáčecí den, kdy se konečně setkal i se svým dávným vzorem.

Radek Melša.
Autor: FTV Prima Radek Melša.

„Celou dobu dělali srandy a snažili se nás i ve vážných scénách rozesmávat. Byla to krásná zkušenost, Honza Dolanský je můj herecký idol z dětství, velmi jsem k němu vzhlížel,“ říká mladý herec, který bude zajisté chybět nejen divákům a fanouškům seriálu, ale i kolegům.

Plukovník Dan Hofman.

Střelba mimo cvičiště! Je podezřelá pacientka špionkou na tajné misi?

reklama

Související témata: 1. MISE , seriál 1. MISE , Radek Melša , Jan Dolanský , Marek Němec , herecký idol , FTV Prima , vojenská mise

reklama

Přečtěte si také

reklama