Nejlepší horory online na iPrima.cz. Děste se nejen na Halloween!

Ty nejlepší horory k přehrání online najdete nyní na iPrima.cz. Přesně jak slibují přívrženci Řádu řezné rány v hororové legendě Hellraiser: „Máme toho tolik, co vám chceme ukázat.“ Vybírejte, bojte se a užijte si třeba rovnou hororový filmový maraton!

V archivu iPrima.cz nyní najdete desítky nejrůznějších hororů včetně legendárních lahůdek, nebo jejich pokračování. Všechny si je s veškerou hrůzou můžete ihned přehrát zdarma online!

Vybírejte ze široké nabídky hororových filmů a bojte se. Halloweenský speciál stojí za to!

Top 8 hororů podle redakce iPrima.cz

V redakci jsme z bohaté nabídky našeho hororového archivu iPrima.cz vybrali pětici filmů, které nezklamou.

1. Wolf Creek 2

Možná ani nechcete vědět, že tento mrazivý horor jen pro otrlé byl natočen podle skutečných událostí. Vrah z australského vnitrozemí Mick Taylor se po čase vrací sužovat další skupinu nic netušících turistů. Skutečná hrůza začíná ve chvíli, kdy se páreček zamilovaných baťůžkářů vydává do kaňonu Wolf Creek.

2. Hellraiser

Legendární masochistický pekelník s hřebíky v lebce přichází!

Larry Cotton se stěhuje se svou manželkou Julií do starého rodinného domu. Půdu podle všeho nějaký čas obýval Larryho nezvěstný bratr Frank. Julia kdysi Larryho s Frankem podvedla, dal jí něco, co se svým možná až moc slušným manželem nikdy nepoznala. Nikdo netuší, že se Frank spojil s peklem a vrátit zpět ho může krev dopadající na podlahu prázdné půdy.

3. Kukuřičné děti (1., 2. i 3. díl)

Kukuřičné děti jsou legendou mezi horory. V mysteriózním díle natočeném na motivy povídky Stephena Kinga se mladí milenci na své cestě napříč Amerikou zastaví v malém městečku v Nebrasce a dozví se šokující věc. Jednoho dne před třemi lety zde děti, na příkaz démona zvaného ‘‘Ten co chodí mezi řádky‘‘, zabili všechny dospělé... Dvanáctiletý kazatel přijíždí do malého městečka obklopeného nekonečnými lány kukuřičných polí. Ovládne místní děti a přikáže jim zabít všechny dospělé, aby jejich krev přiživila úrodu. Dětem je zakázána veškěrá radost, musí se obětovat kukuřičným polím. Některé z nich se pokusí utéct, ale krvelačný Malachai je uloví. Všechny 3 díly jsou v originálním znění s titulky.

4. Proroctví z temnot

Film je natočen podle knihy Johna A. Keela "The Mothman Prophecies", která vznikla na základě skutečné události. Po tragické smrti milované manželky Mary (Deborah Messing) novinář z Washington Post John Klein (Richard Gere) nachází blok plný podivných kreseb, variace na stejné zjevení. A vybavuje si její poslední slova: "Tys to neviděl?" Za čas zabloudí do malé vesnice Point Pleasant, kde se setkává s mladou seržantkou Connie Parkerovou (Laura Linney), která mu prozradí, že celý kraj je vzhůru nohama následkem nedávných podivných úkazů. Brzy si uvědomí, že neobyčejné jevy by mohly souviset nejen vzájemně, ale také s podivnými kresbami, které Mary horečně namalovala několik hodin před smrtí. Ale jaká je přesně ta souvislost?

5. Noc oživlých mrtvol

S dnes kultovním hororem George A. Romera Noc oživlých mrtvol přišlo v roce 1968 na svět nové zlo. Právě zemřelí vstali z mrtvých a začali si pochutnávat na mozcích živých.

6. Slimáci

V malém městě dojde k přemnožení zmutovaných, velmi nebezpečných slimáků, kteří si s velkou oblibou začnou pochutnávat na místních lidech. Jedinou nadějí se stává hygienik, který se s pomocí přátel pouští do boje s tímto slizkým zlem.

7. Amityville: Probuzení

Zlo se po čtyřiceti letech opět probouzí! Bella, její dvojče James a malá sestra Juliet se se svou matkou přestěhují do nového domu. Hlavním důvodem je, že potřebují ušetřit peníze, aby mohli pro Jamese, který je v kómatu, zaplatit nákladnou zdravotní péči. Dům Amityville jim po všech stránkách vyhovuje. Navíc James nejen nečekaně nabyde vědomí, ale začne se zázračně uzdravovat. Radost rodiny netrvá dlouho. V domě se začnou dít i další nadpřirozené jevy. Děsivé. Bella začne matku podezřívat, že jim o jejich novém domově neřekla úplně všechno. Její tušení se brzy potvrzuje. Žijí v nechvalně známém domě Amityville, o kterém se už několik desetiletí vyprávějí děsivé a krvavé historky. Nyní se potvrzuje, že to nejsou pouhé legendy. Boj o přežití v domě plném zla začíná...

8. Sinister 2

A máme tady další strašidelný baráček. Do tohoto opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Najde se pomoc?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.