Nejslavnější detektivní lovestory. Jak to mají Kůstka s Boothem nebo Polda s Táňou?

Polda V (7) - upoutávka

Jejich láska vzplanula, když životy jiných vyhasly. Podívejte se na slavné páry, které si k sobě našly cestu při vyšetřování vražd a potírání zločinu.

Policista a jeho psycholožka, milenci, partneři. Na začátku vztahu první slavné dvojice stála dohoda o zachování profesionálního odstupu.

Michal Bříza a psycholožka Táňa – Polda

Vztah policisty Michala Břízy (David Matásek) s psycholožkou Táňou (Jana Kolesárová) od začátku prochází pořádnou turbulencí. Že si jsou Michal s psycholožkou blízcí, neuniklo asi nikomu hned od prvního momentu, kdy se charismatická a pohledná Táňa u mordparty objevila. Od prvního sezení se vzpurným svérázem Břízou to mnohokrát vypadalo, že se tihle dva dají dohromady. Čekání na jejich opravdové sblížení ovšem trvalo přesně dvě celé série krimiseriálu Polda.

Kdo sledoval osudy svérázného vyšetřovatele Michala Břízy po jeho probuzení z kómatu, dobře ví, že největší překážkou jeho návratu do reality bylo smíření se s faktem, že jeho milovaná žena Eliška už několik let patří jinému muži – kolegovi z patologie Mrázovi. Než otevřel srdce Táně, nejdříve musel pochopit, že nelze vrátit dávný vztah s Eliškou tam, kde byl před dvaceti lety. S aktuální premiérovou pátou řadou spolu Táňa s Michalem dokonce žijí. Jejich vztah ale rozhodně nelze označit za harmonický. Seriál Polda sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě.

Martin Rykl a Karolína Světlá – Dvojka na zabití

Jakub Prachař coby nevrlý kriminalista Martin Rykl, Sara Sandeva mladá kriminalistka, nová krev policejního oddělení Karolína Světlá.

V úspěšné televizní sérii si šli hned od prvního setkání po krku. Teprve časem se ukázalo, že na rčení, že protiklady se přitahují, přece jen něco pravdy je. Milou perličkou je, že televizní vztah herců Jakuba Prachaře a Sary Sandevy nakonec přerostl v opravdovou lásku.

Kůstka a Booth – Sběratelé kostí

Kolegové, přátelé, partneři, rodiče a nakonec i manželé. Agent Seeley Booth (David Boreanaz) a forenzní antropoložka Temperance „Kůstka“ Brennanová (Emily Deschanel) si ve vztahu prošli všemi možnými fázemi, než k sobě po letech blízkého přátelství konečně našli cestu. Respektive – než hned po první společné noci skončila Kůstka těhotná.

Plodný vztah se jevil jako zalitý sluncem. Co by to ale bylo za krimi, kdyby se neobjevil nějaký narušitel. Tomuto vztahu škodil sériový vrah Christopher Pelant, kvůli kterému se musela Kůstka i s dcerou na několik měsíců uchýlit k životu v utajení. A to i před manželem Boothem. Šťastné shledání nakonec završilo manželství a vzájemná podpora jim pomohla překonat i Boothovu závislost na hazardních hrách, než přivedli na svět syna. Sběratele kostí sledujte každý všední den ve 21:05 na Prima KRIMI.

Ziva a Tony – Námořní vyšetřovací služba

(Ne)existující vztah agenta Tonyho DiNozzi (Michael Weatherly) a speciální agentky Zivy Davidové (Cote de Pablo) bavil fanoušky dalšího oblíbeného krimiseriálu téměř od vstupu Zivy do děje. Milostné jiskření mezi oběma agenty odstartoval případ, který vyšetřovali v utajení a vydávali se za manželský pár. Zda spolu opravdu budou, pak ale nebylo jasné dlouhých osm sérií, než Tony našel Zivu ukrytou v Izraeli a diváci se dočkali jejich dalšího polibku. Ničeho víc! Tony se z Izraele vrátil a Ziva ze seriálu zmizela. Teprve na konci třinácté série se Tony a celý tým NVS dozvídá o Zivině smrti. A také o její dceři Tali, jejímž otcem je rovněž Tony. Ten tak opustí NVS, aby se o svou dceru mohl starat. Pozor na spoiler: V nejnovějších řadách seriálu se ukáže, že Ziva přece jenom mrtvá není – že by další pusa na obzoru? Námořní vyšetřovací služba, každý všední den ve 20:15 na Prima KRIMI

Eddie a Jamie – Spravedlnost v krvi

Dalšími parťáky, kteří léta drželi vzájemnou přitažlivost na uzdě, jsou policistka Edit „Eddie“ Reaganová (Vanessa Ray) a seržant Jamie Reagan (Will Estes). Přestože se během let společné služby několikrát dostali do situace, kdy dali svým emocím volný průběh, vždy se dokázali vrátit zpět k profesionálnímu vztahu. Vše změnila až divoká přestřelka, při které Jamie málem zemřel a oběma bylo jasné, že není na co čekat a rovnou se zasnoubili. A byla svatba... Spravedlnost v krvi sledujte každý všední den ve 22:00 na Prima KRIMI.

Dempsey a Makepeaceová

A teď parťáci přímo legendární. Bristký seriálový počin z 80. let, v němž tvůrci naskočili na vlnu populárních kriminálek v duchu legendárních Profesionálů, představil totálně nesourodou dvojici kriminalistů – upjatou detektivku Makepeacovou, k níž byl do Londýna přeložen z New Yorku rozháraný Dempsey.

I když si zpočátku nerozumí, po prvotních šarvátkách spolu ti dva vytvoří úderný pár vyšetřovatelů. A s oblibou seriálu se z hlavních představitelů, zejména z blonďaté Glynis Barber, staly superstar.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.